UNBOXED FINLUX 32FHD4220 32″ HD READY FREEVIEW HD
favourite
info
#2781429
Sold
Description
Discover vast libraries of home entertainment with this 32 inch Freeview HD TV. Eenjoy crystal clear colour and immaculate picture quality whilst enjoying the range of channels on offer with the Freeview HD tuner. Bringing you more entertainment options in picture perfect HD Ready resolution.
Thanks to its slim, minimalist style frame, it’s also the ideal style statement for every home.
Condition Report
Powers on screen appears undamaged
favourite
CINEMASTER PRO ULTRA HD PROJECTOR
Lot 246
Calculating...
Postal
AMAZON FIRE HD 10 TABLET
AMAZON FIRE HD 10 TABLET
BOXED LOWBOARD TV STAND A300 - WHITE/GLOSS (3 BOXES)
BRAND NEW REGATTA DARE2BE MEN'S TORREK MOUNTAIN PRO MIDLAYER | OLIVINE GREEN UK SIZE LARGE
BRAND NEW REGATTA GIRLS TREKKTAIN 3-IN-1 JACKET - CORONET BLUE/CLEAR SKY SIZE UK 5-6 YEARS
TRAILBERG ESSENTIALS 2.0 SHORT – GRANITE GREEN, UK XS
BRAND NEW REGATTA KIDS' HIGHTON V PADDED JACKET IN OLYMPIC BLUE/NAVY - SIZE UK 3/4 YEARS
11 in stock from £1.00
BRAND NEW REGATTA HIKING TROUSERS MOUNTAIN III IN AGAVE GREEN/ASH UK SIZE 38"
14 in stock from £1.00
BRAND NEW REGATTA DARE2BE MEN'S TORREK MOUNTAIN PRO MIDLAYER | OLIVINE GREEN UK SIZE MEDIUM
BOXED LACETTI TV UNIT - FITS UP TO 70 INCH TV - CREAM/OAK (2 BOXES)
Lot 305
BRAND NEW REGATTA MENS COLADANE VI FULL ZIP FLEECE IN ASH MARL/BLACK SIZE UK SMALL
21 in stock from £1.00
BOXED MORTAL 8K PLUS ANDROID TV STREAMING DEVICE
Lot 817
BRAND NEW REGATTA HIGHTON MEN'S HIKING TROUSERS WITH ZIP OAT SIZE 36"
2 in stock from £1.00
BRAND NEW REGATTA WOMENS DENBURY V JACKET IN ASH BLACK - SIZE UK 10
3 in stock from £1.00
HUGO BOSS TROUSERS – OPEN GREEN, UK 42 (EU 52)
Lot 653
SEALED OURA RING 4TH GENERATION SMART HEALTH AND SLEEP TRACKER - SIZE 9
Lot 822
BRAND NEW REGATTA HIKING TROUSERS MOUNTAIN III IN AGAVE GREEN/ASH UK SIZE 40"
14 in stock from £1.00
BOXED AMAYA KING SIZE BED FRAME WITH BUILT-IN SIDE TABLES - GREY (4 BOXES)
Lot 237
BRAND NEW REGATTA KIDS' KIELDER HYBRID VIII JACKET - RUMBA RED/RED SKY SIZE UK 3-4 YEARS
14 in stock from £1.00
BRAND NEW REGATTA HIGHTON MEN'S HIKING TROUSERS WITH ZIP IN OAT SIZE 42"
11 in stock from £1.00
BRAND NEW REGATTA WOMENS DENBURY V JACKET IN ASH BLACK - SIZE 20
4 in stock from £1.00
BRAND NEW DARE 2B WOMENS MOUNTAIN SERIES FULL ZIP FLEECE JACKET UK SIZE 10
24 in stock from £1.00
SKY BROADBAND HUB ROUTER – BOXED
2.4G WIRELESS CONTROLLER GAMEPADS – LITE, BLACK. 2 GAMEPADS + 4K ULTRA HD GAME STICK BOXED
Lot 247
SOOMFON MINI PROJECTOR 1080P SUPPORT PORTABLE SMALL VIDEO MOVIE PROJECTOR - UNBOXED
UNIQLO BLACK TROUSERS XS TAGGED
PAIR OF NIKE AIR ZOOM VAPOR 15 CHILDRENS FOOTBALL BOOTS - 3.5
SEALED AMAZON FIRE TV STICK 4K STREAMING DEVICE
Lot 883
BRAND NEW REGATTA HIGHTON MEN'S HIKING TROUSERS WITH ZIP IN OAT SIZE 40"