BOXED FINLUX 32-FHD-4220 32" HD READY LED TV FREEVIEW HD USB RECORD BLACK
favourite
info
#2781433
Sold
Description
Finlux 32-FHD-4220 32" HD Ready LED TV Freeview HD USB Record Black Description FREEVIEW HD
HDMI & USB CONNECTIVITY
DTS TRUSURROUND HD
PVR READY
SIMPLE SETUP
Condition Report
Powers on screen appears undamagedΒ
favourite
CINEMASTER PRO ULTRA HD PROJECTOR
Lot 246
Calculating...
Collection
BOXED TVILUM MATCH TV STAND - WHITE HIGH GLOSS (1 BOX)
Lot 745
Calculating...
Postal
AMAZON FIRE HD 10 TABLET
AMAZON FIRE HD 10 TABLET
BOXED XROCKER COSMOS RGB BIAB LED GAMING BED//SINGLE - BLACK (1 BOX)
Lot 427
BOXED HENN&HART RECTANGULAR TV STAND FOR TV'S UP TO 75" - ALDER WHITE FINISH (1 BOX)
BOXED TV CABINET 148 CM, FOR TVS UP TO 65 INCHES, 2 DOORS, 3 ADJUSTABLE SHELVES, BLACK
BOXED ASHWIN READY ASSEMBLED LARGE TV UNIT - FITS UP TO 55 INCH TV - CONTAINS SOLID WOOD (1 BOX)
2 in stock from Β£1.00
BOXED LOWBOARD TV STAND A300 - WHITE/GLOSS (3 BOXES)
BRAND NEW REGATTA WOMENS DENBURY V JACKET IN ASH BLACK - SIZE UK 10
3 in stock from Β£1.00
BOXED LACETTI TV UNIT - FITS UP TO 70 INCH TV - CREAM/OAK (2 BOXES)
Lot 305
BRAND NEW REGATTA WOMENS DENBURY V JACKET IN ASH BLACK - SIZE 20
4 in stock from Β£1.00
2.4G WIRELESS CONTROLLER GAMEPADS – LITE, BLACK. 2 GAMEPADS + 4K ULTRA HD GAME STICK BOXED
Lot 247
BOXED BESTIER 70 IN. GLOSSY WHITE TV STAND FITS TV'S UP TO 70 IN.
SOOMFON MINI PROJECTOR 1080P SUPPORT PORTABLE SMALL VIDEO MOVIE PROJECTOR - UNBOXED
BOXED HARLEM TV UNIT - FITS UP TO 58 INCH TV (1 BOX)
Lot 331
BRAND NEW REGATTA WOMENS DENBURY V JACKET IN ASH BLACK - UK SIZE 10
7 in stock from Β£1.00
AKAI AKTV604J 60" LED TV
AKAI AKTV604J 60" LED TV
BOXED CLIFTON WIDE TV UNIT - FITS UP TO 55 INCH TV - OAK EFFECT (1 BOX)
Lot 278
BOXED NEO BLACK INDOOR FIREWOOD LOG RACK WITH HOOKS // SIZE: 80 X 35 X 10cm (1 BOX)
BOXED MORTAL 8K PLUS ANDROID TV STREAMING DEVICE
Lot 817
BOXED AMAYA KING SIZE BED FRAME WITH BUILT-IN SIDE TABLES - GREY (4 BOXES)
Lot 237
BRAND NEW REGATTA KIDS' HIGHTON V PADDED JACKET IN OLYMPIC BLUE/NAVY - SIZE UK 3/4 YEARS
11 in stock from Β£1.00
BOXED MOGANO 3 CEILING LIGHT - BLACK
2 in stock from Β£1.00
REMINGTON THERMACARE PRO 2200 HAIR DRYER – BLACK - BOXED
BRAND NEW REGATTA DARE2BE MEN'S TORREK MOUNTAIN PRO MIDLAYER | OLIVINE GREEN UK SIZE LARGE
TOSHIBA 67" LCD COLOUR TV - UNBOXED