LG 42LK450U 42" 1080P HD LCD TELEVISION - COLLECTION ONLY
favourite
info
favourite
info
#2814960
Sold
Description
No description
Condition Report
Got stock to sell?
Click here to find out more
Simon Charles Group
Similar Lots
Collection
PANASONIC TX-15LT2 15.2" DIAGONAL LCD TV
TOSHIBA 67" LCD COLOUR TV - UNBOXED
LG 35WN75CP-B ULTRAWIDE MONITOR
SAMSUNG 27" ODYSSEY CURVED MONITOR – BLACK
AKAI AKTV604J 60" LED TV
AKAI AKTV604J 60" LED TV
AOC 32-INCH C32GZE/BK CURVED LCD MONITOR
BOXED GEORGI WIDE TV UNIT FOR TVS UP TO 55" - BLACK (1 BOX)
Lot 480
LG ULTRAWIDE CURVED MONITOR 34-INCH -BOXED
AMAZON FIRE HD 10 TABLET
AMAZON FIRE HD 10 TABLET
BOXED NIXON TV UNIT FOR TVS UP TO 55" (1 BOX)
Lot 464
ACER VG 272U LCD MONITOR
ACER VG 272U LCD MONITOR
CINEMASTER PRO ULTRA HD PROJECTOR
Lot 246
ACER 24" LCD MONITOR – MODEL XV24Y
BOXED LACETTI TV UNIT - FITS UP TO 70 INCH TV - CREAM/OAK (2 BOXES)
Lot 305
AOC 27-INCH CURVED LCD MONITOR
AOC 27-INCH CURVED LCD MONITOR
SEALED AMAZON FIRE TV STICK 4K STREAMING DEVICE
Lot 883
PORTABLE 8.4" TFT LCD COLOUR TELEVISION SET BOXED WITH ACCESSORIES
BOXED HARLEM TV UNIT - FITS UP TO 58 INCH TV (1 BOX)
Lot 331
AOC LCD MONITOR GAMING G2490VXA
BOXED MORTAL 8K PLUS ANDROID TV STREAMING DEVICE
Lot 817
BOXED CLIFTON WIDE TV UNIT - FITS UP TO 55 INCH TV - OAK EFFECT (1 BOX)
3 in stock from £1.00
BOXED BESTIER 70 IN. GLOSSY WHITE TV STAND FITS TV'S UP TO 70 IN.
SAMSUNG 24" COLOR DISPLAY UNIT (S24D400GAU)
Lot 958
AOPEN LCD MONITOR 24CL1Y 23.8IN BOXED
6 X MAXIM TV TIME MACHINE DEVICES IN BLUE & PINK – PARENTAL CONTROL TIMER FOR TV & CONSOLES
7 in stock from £1.00
IIYAMA G-MASTER G2770HSU-B1 27-INCH GAMING MONITOR
MAXIM TV TIME MACHINE IN BLUE – PARENTAL CONTROL TIMER FOR TV & CONSOLES
6 in stock from £1.00
BOXED OLNEY CORNER TV UNIT FOR TVS UP TO 55" - STONE (1 BOX)