BOXED AOC 27G2SPAE/BK FULL HD 27" IPS LCD GAMING MONITOR - BLACK & RED
favourite
info
favourite
info
#2847724
Auction Closed
Auction Ended From 14/02/2024, 19:02
Description
No description
Condition Report
VERY BROKEN CHIPPED SCREEN TURNS ON NO CABLE
AOC LCD MONITOR GAMING G2490VXA
BOXED XENTA 24-INCH FHD GAMING MONITOR
XENTA 27 INCH GAMING MONITOR FHD BOXED WITH ACCESSORIES
BENQ MOBIUZ EX2710U 27-INCH GAMING MONITOR – BOXED
AOC 32-INCH C32GZE/BK CURVED LCD MONITOR
XENTA 24" LED MONITOR BLACK
XENTA 24" LED MONITOR BLACK
XENTA 24" LED MONITOR BLACK
XENTA 24" LED MONITOR BLACK
ACER VG 272U LCD MONITOR
ACER VG 272U LCD MONITOR
ACER 24" LCD MONITOR – MODEL XV24Y
AOPEN LCD MONITOR 24CL1Y 23.8IN BOXED
G-MASTER IIYAMA G2450HS BLACK HAWK 23.8" MONITOR BOXED
IIYAMA G-MASTER 34" CURVED GAMING MONITOR – MODEL GCB3480WQSU
BOXED XENTA 21.5" LED MONITOR
BOXED XENTA 21.5" LED MONITOR
XENTA 27-INCH LED MONITOR XE27FHD
LENOVO THINKVISION T24I-10 MONITOR
BOXED BESTIER GAMING MONITOR SHELF DESK WITH STORAGE 55" WIDE - RUSTIC BROWN (1 BOX)
DELL MONITOR
DELL MONITOR
IIYAMA PROLITE T2544MSC MONITOR WITH STAND
PORTABLE 8.4" TFT LCD COLOUR TELEVISION SET BOXED WITH ACCESSORIES
IIYAMA BLACK HAWK G MASTER G2450HDS MONITOR
IIYAMA PROLITE XUB2492HSU MONITOR WITH PLUG
9" TFT LCD COLOUR TV WITH BUILT IN DVBT BOXED WITH MANUAL AND ACCESSORIES
IIYAMA PROLITE XU2492HSU MONITOR BOXED WITH ACCESSORIES
BOXED LOWBOARD TV STAND A300 - WHITE/GLOSS (3 BOXES)
BOXED KEPLIN PACK OF 1 COLOUR BLOCK SUN LOUNGER LIGHT GREY AND DARK GREY
Lot 478
BOXED DOMINO MIDSLEEPER - BLACK (1 BOX)
2 in stock from £1.00
BOXED HENN&HART RECTANGULAR TV STAND FOR TV'S UP TO 75" - ALDER WHITE FINISH (1 BOX)