PHILIPS 55PUS7906/12 4K LED TV AMBILIGHT - COLLECTION ONLY
favourite
info
favourite
info
#2849171
Sold
Description
No description
Condition Report
When tested by our staff at Simon Charles this product displayed a good picture.
AKAI AKTV604J 60" LED TV
AKAI AKTV604J 60" LED TV
PANASONIC TX-15LT2 15.2" DIAGONAL LCD TV
TOSHIBA 67" LCD COLOUR TV - UNBOXED
9" TFT LCD COLOUR TV WITH BUILT IN DVBT BOXED WITH MANUAL AND ACCESSORIES
AOC 32-INCH C32GZE/BK CURVED LCD MONITOR
PHILIPS PERFECTCARE 6000 SERIES PSG6026/20 STEAM GENERATOR IRON
PORTABLE 8.4" TFT LCD COLOUR TELEVISION SET BOXED WITH ACCESSORIES
BOXED XENTA 21.5" LED MONITOR
BOXED XENTA 21.5" LED MONITOR
AOC LCD MONITOR GAMING G2490VXA
XENTA 27-INCH LED MONITOR XE27FHD
BOXED GEORGI WIDE TV UNIT FOR TVS UP TO 55" - BLACK (1 BOX)
Lot 480
BENQ EX3210U-B 32-INCH MONITOR
BENQ EX3210U-B 32-INCH MONITOR
AOC 27-INCH CURVED LCD MONITOR
AOC 27-INCH CURVED LCD MONITOR
BOXED DEPERE INTEGRATED LED BLACK LED WALL LIGHT
XENTA 27-INCH LED MONITOR
XENTA 27-INCH LED MONITOR
Lot 331
XENTA 24" LED MONITOR BLACK
XENTA 24" LED MONITOR BLACK
XENTA 24" LED MONITOR BLACK
XENTA 24" LED MONITOR BLACK
LG 35WN75CP-B ULTRAWIDE MONITOR
Lot 246
YONEX CASCADE DRIVE POWER CUSHION BADMINTON SHOES – UK 10 (EU 44.5) BLUE
Lot 28
SONY WH-CH720N WIRELESS NOISE-CANCELLING HEADPHONES – BLACK (BOXED)
SAMSUNG 24" COLOR DISPLAY UNIT (S24D400GAU)
Lot 958
TALKTALK TV SET-TOP BOX WITH REMOTE & CABLES
AOPEN LCD MONITOR 24CL1Y 23.8IN BOXED
BOXED NIXON TV UNIT FOR TVS UP TO 55" (1 BOX)