TOSHIBA 58UL2163DB 58" SMART 4K ULTRA HD HDR LED TV FREEVIEW - COLLECTION ONLY
favourite
info
favourite
info
#2849354
Auction Closed
Auction Ended From 14/02/2024, 19:09
Description
No description
Condition Report
TV POWERS ON BUT FLICKERS BETWEEN BROKEN SCREENS
TOSHIBA 67" LCD COLOUR TV - UNBOXED
BOXED BESTIER 70 IN. GLOSSY WHITE TV STAND FITS TV'S UP TO 70 IN.
BOXED LACETTI TV UNIT - FITS UP TO 70 INCH TV - CREAM/OAK (2 BOXES)
Lot 305
AKAI AKTV604J 60" LED TV
AKAI AKTV604J 60" LED TV
CINEMASTER PRO ULTRA HD PROJECTOR
Lot 246
Postal
AMAZON FIRE HD 10 TABLET
AMAZON FIRE HD 10 TABLET
BOXED HARLEM TV UNIT - FITS UP TO 58 INCH TV (1 BOX)
Lot 331
BOXED TVILUM MATCH TV STAND - WHITE HIGH GLOSS (1 BOX)
Lot 745
2.4G WIRELESS CONTROLLER GAMEPADS – LITE, BLACK. 2 GAMEPADS + 4K ULTRA HD GAME STICK BOXED
Lot 247
BOXED MORTAL 8K PLUS ANDROID TV STREAMING DEVICE
Lot 817
SEALED AMAZON FIRE TV STICK 4K STREAMING DEVICE
Lot 883
9" TFT LCD COLOUR TV WITH BUILT IN DVBT BOXED WITH MANUAL AND ACCESSORIES
REMINGTON THERMACARE PRO 2200 HAIR DRYER – BLACK - BOXED
BRAND NEW REGATTA GIRLS TREKKTAIN 3-IN-1 JACKET - CORONET BLUE/CLEAR SKY SIZE UK 5-6 YEARS
BOXED HENN&HART RECTANGULAR TV STAND FOR TV'S UP TO 75" - ALDER WHITE FINISH (1 BOX)
BOXED CLIFTON WIDE TV UNIT - FITS UP TO 55 INCH TV - OAK EFFECT (1 BOX)
Lot 278
BOXED ASHWIN READY ASSEMBLED LARGE TV UNIT - FITS UP TO 55 INCH TV - CONTAINS SOLID WOOD (1 BOX)
2 in stock from £1.00
PORTABLE 8.4" TFT LCD COLOUR TELEVISION SET BOXED WITH ACCESSORIES
TREND T8 2200W ROUTER – 240V, BOXED
Lot 649
CLICKFREE ULTRA 128GB UNIVERSAL PHOTO & VIDEO BACKUP DEVICE W/ AI EDITING SUITE IN PURPLE
Lot 908
SONY PLAYSTATION 5 DUALSENSE WIRELESS CONTROLLER – BOXED
BRAND NEW REGATTA DARE2BE MEN'S TORREK MOUNTAIN PRO MIDLAYER | OLIVINE GREEN UK SIZE LARGE
BOXED MALIK LOW SUPER WIDE LIGHT OAK TV UNIT FOR TVS UP TO 85" (1 BOX)
Lot 460
MAISTO TECH RC SF-23 1:24 SCALE FERRARI F1 CAR – BOXED
Lot 15
SAMSUNG 27" ODYSSEY CURVED MONITOR – BLACK