PHILIPS 65PU58008 65" 4K ULTRA HD SMART AMBILIGHT TV WITH REMOTE
favourite
info
favourite
info
#2959258
Auction Closed
Auction Ended From 24/05/2024, 20:06
Description
No description
Condition Report
VENDOR STATES SCRATCHED
TALKTALK TV SET-TOP BOX WITH REMOTE & CABLES
BOXED HARLEM TV UNIT - FITS UP TO 58 INCH TV (1 BOX)
Lot 331
Calculating...
BOXED LACETTI TV UNIT - FITS UP TO 70 INCH TV - CREAM/OAK (2 BOXES)
Lot 305
Postal
CINEMASTER PRO ULTRA HD PROJECTOR
Lot 246
TOSHIBA 67" LCD COLOUR TV - UNBOXED
SKY MAX HUB/SKY HUB 6 (MODEL SR213) DUAL-BAND WI-FI 6 WIRELESS ROUTER - BOXED
BOXED ASHWIN READY ASSEMBLED LARGE TV UNIT - FITS UP TO 55 INCH TV - CONTAINS SOLID WOOD (1 BOX)
2 in stock from £1.00
AKAI AKTV604J 60" LED TV
AKAI AKTV604J 60" LED TV
LG 35WN75CP-B ULTRAWIDE MONITOR
BOXED CLIFTON WIDE TV UNIT - FITS UP TO 55 INCH TV - OAK EFFECT (1 BOX)
Lot 278
2.4G WIRELESS CONTROLLER GAMEPADS – LITE, BLACK. 2 GAMEPADS + 4K ULTRA HD GAME STICK BOXED
Lot 247
BOXED BESTIER 70 IN. GLOSSY WHITE TV STAND FITS TV'S UP TO 70 IN.
BOXED MORTAL 8K PLUS ANDROID TV STREAMING DEVICE
Lot 817
BOXED TV CABINET 148 CM, FOR TVS UP TO 65 INCHES, 2 DOORS, 3 ADJUSTABLE SHELVES, BLACK
BT HOME HUB 2.0 WIRELESS ROUTER – BOXED
CAR MULTIMEDIA HEAD UNIT – TOUCHSCREEN CAR STEREO
BOXED MALIK LOW SUPER WIDE LIGHT OAK TV UNIT FOR TVS UP TO 85" (1 BOX)
Lot 460
9" TFT LCD COLOUR TV WITH BUILT IN DVBT BOXED WITH MANUAL AND ACCESSORIES
BOXED NIXON TV UNIT FOR TVS UP TO 55" (1 BOX)
Lot 464
BOXED FULTON PINE EXTRA WIDE TV UNIT FOR TVS UP TO 80" (1 BOX)
Lot 435
AMAZON FIRE HD 10 TABLET
AMAZON FIRE HD 10 TABLET
SAMSUNG 27" ODYSSEY CURVED MONITOR – BLACK