BOXED SONY 65" 4K UHD OLED TV - XR-65A95L - COLLECTION ONLY
favourite
info
favourite
info
#3282548
Sold
Description
No description
Condition Report
Powers on. Power supply, remote & stand included
BOXED MORTAL 8K PLUS ANDROID TV STREAMING DEVICE
Lot 817
Calculating...
Collection
BOXED LACETTI TV UNIT - FITS UP TO 70 INCH TV - CREAM/OAK (2 BOXES)
Lot 305
Calculating...
Collection
BOXED GEORGI WIDE TV UNIT FOR TVS UP TO 55" - BLACK (1 BOX)
Lot 480
Postal
SONY PLAYSTATION 5 DUALSENSE WIRELESS CONTROLLER – BOXED
SONY WH-CH720N WIRELESS NOISE-CANCELLING HEADPHONES – BLACK (BOXED)
PORTABLE 8.4" TFT LCD COLOUR TELEVISION SET BOXED WITH ACCESSORIES
BOXED BESTIER 70 IN. GLOSSY WHITE TV STAND FITS TV'S UP TO 70 IN.
AKAI AKTV604J 60" LED TV
AKAI AKTV604J 60" LED TV
SEALED AMAZON FIRE TV STICK 4K STREAMING DEVICE
Lot 883
BOXED HARLEM TV UNIT - FITS UP TO 58 INCH TV (1 BOX)
Lot 331
SOOMFON MINI PROJECTOR 1080P SUPPORT PORTABLE SMALL VIDEO MOVIE PROJECTOR - UNBOXED
BOXED XENTA 24-INCH FHD GAMING MONITOR
SONY PLAYSTATION 5 DUALSENSE WIRELESS CONTROLLER – WHITE
TOSHIBA 67" LCD COLOUR TV - UNBOXED
BOXED OLNEY CORNER TV UNIT FOR TVS UP TO 55" - STONE (1 BOX)
Lot 473
LG 35WN75CP-B ULTRAWIDE MONITOR
BOXED NIXON TV UNIT FOR TVS UP TO 55" (1 BOX)
Lot 464
LG ULTRAWIDE CURVED MONITOR 34-INCH -BOXED
9" TFT LCD COLOUR TV WITH BUILT IN DVBT BOXED WITH MANUAL AND ACCESSORIES