CLARKE CWL1000B 40" WOOD TURNING LATHE
favourite
info
favourite
info
#3285432
Sold
Description
No description
Condition Report
Sold as scrap
Got stock to sell?
Click here to find out more
Simon Charles Group
Similar Lots
Collection
BOXED VIDAXL VIDAXL COFFEE TABLE BLACK OAK 57Γ—57Γ—30CM ENGINEERED WOOD
Lot 7065
Calculating...
12X GISELA GRAHAM MINI SANTA SNOWGLOBE
6 in stock from Β£1.00
Postal
NICKY CLARK FIZZ CONTROL 1000W AIR STYLER