SAMSUNG 40" SMART LED TV MODEL NO UE40K5500AK RRP £619 RRP Β£619
#383505
Auction Closed
Auction Ended From 19/07/2017, 18:00
Description
SAMSUNG 40" SMART LED TV MODEL NO UE40K5500AK
Condition Report:
POWERS UP / SMALL SCRATCH ON SCREEN
favourite
BOXED SAMSUNG NZ64H37070K INDUCTION HOB - COLLECTION ONLY
Lot 5831
Calculating...
BOXED SAMSUNG MS23K3513AK/EU SOLO 23L MICRCOWAVE OVEN - COLLECTION ONLY
3 in stock from Β£2.00
Postal
favourite
LEVI'S JEANS – BLACK DENIM, 44 X 32 (MEN'S)
Lot 24
Calculating...
Collection
BOXED CONCOW TV STAND FOR TVS UP TO 75" (3BOXES)
Lot 523
ADIDAS ORIGINALS MUNCHEN PEBBLE SUEDE TRAINERS – UK SIZE 6
BOXED AGARITA TV STAND FOR TVS UP TO 78" (1 BOX)
Lot 545
BERSHKA JEANS - DARK DENIM, MEN'S UK 32 (EU 42 / US 32)
Lot 2
CALVIN KLEIN SLEEPWEAR BLACK LONG-SLEEVE TOP – UK SIZE L (MADE IN SRI LANKA)
Lot 88
BOXED REMI TV STAND FOR TVS UP TO 43" - NATURAL OAK EFFECT
Lot 574
WOODLAND LARGE TV UNIT - FITS UP TO 55 INCH TV
MANTARAY QUALITY JEANS – DENIM JEANS, UK SIZE 36S
Lot 15
LEVI'S PREMIUM BLACK DENIM JEANS - MEN'S, WAIST 26 (UK 26)
Lot 33
ADIDAS LIGHTSTRIKE TRAINERS – RED AND WHITE WITH BLUE OUTSOLE - UK MEN'S SIZE 10
BOXED LED CEILING LIGHT MODERN DIMMABLE FLAT 48W