JCB 360W 1/2 SHEET SANDER JCB-SS360 RRP £61 RRP Β£61
#411614
Auction Closed
Auction Ended From 23/08/2017, 16:00
Description
JCB 360W 1/2 SHEET SANDER JCB-SS360
Condition Report:
jio
Similar Lots
FLYMO SABRECUT XT 20V LI HEDGE TRIMMER
2 in stock from Β£1.00
Collection
favourite
WEBB LONG REACH HEDGE TRIMMER 20V 50CM
Lot 136
Calculating...
Postal
favourite
HOLLAND COOPER COTSWOLD ROLL NECK KNIT – OATMEAL, UK SIZE S
Lot 945
Calculating...
Collection
INNOVATORS SPACE SAVING 2.7CM X 3.8M HALF PARASOL - GRAPHITE
Lot 134
BOXED VAX DUALPOWER PETADVANCE UPRIGHT CARPET WASHER
Lot 3095
BUILDCRAFT 18V HEDGE & GRASS TRIMMER WITH EXTENSION
2 in stock from Β£1.00
WEBB 20V CORDLESS 15CM PRUNING SAW TRIMMER WITH EXTENSION