#936370
Sold
Description
LG 55" 4K ULTRA HD HDR, SMART, DOLBY ATMOS, OLED TELEVISION WITH FREEVIEW PLAY MODEL OLED55B8SLC TELEVISION
Condition Report:
LINE AT BOTTOM OF THE SCREEN
favourite
LG 35WN75CP-B ULTRAWIDE MONITOR
favourite
BOXED GEORGI WIDE TV UNIT FOR TVS UP TO 55" - BLACK (1 BOX)
Lot 480
Calculating...
TOSHIBA 67" LCD COLOUR TV - UNBOXED
SAMSUNG 27" ODYSSEY CURVED MONITOR – BLACK
LG ULTRAWIDE CURVED MONITOR 34-INCH -BOXED
BOXED BESTIER 70 IN. GLOSSY WHITE TV STAND FITS TV'S UP TO 70 IN.
BOXED NIXON TV UNIT FOR TVS UP TO 55" (1 BOX)
Lot 464
PANASONIC TX-15LT2 15.2" DIAGONAL LCD TV
BOXED HARLEM TV UNIT - FITS UP TO 58 INCH TV (1 BOX)
Lot 331
AKAI AKTV604J 60" LED TV
AKAI AKTV604J 60" LED TV
BOXED LACETTI TV UNIT - FITS UP TO 70 INCH TV - CREAM/OAK (2 BOXES)
Lot 305
Postal
BOXED MORTAL 8K PLUS ANDROID TV STREAMING DEVICE
Lot 817
Postal
SEALED AMAZON FIRE TV STICK 4K STREAMING DEVICE
Lot 883
PORTABLE 8.4" TFT LCD COLOUR TELEVISION SET BOXED WITH ACCESSORIES
VIEWSONIC VX2718-2KPC-MHD 27-INCH CURVED QHD LED MONITOR - BOXED
HARMAN KARDON AURA STUDIO WIRELESS SPEAKER – BLACK - UNBOXED
CAR MULTIMEDIA PLAYER WITH 9 INCH LCD – BOXED FULL HD 1080
SONY PLAYSTATION 5 DUALSENSE WIRELESS CONTROLLER – BOXED
2.4G WIRELESS CONTROLLER GAMEPADS – LITE, BLACK. 2 GAMEPADS + 4K ULTRA HD GAME STICK BOXED
Lot 247
SAMSUNG GALAXY TAB A9
SAMSUNG GALAXY TAB A9
YONEX CASCADE DRIVE POWER CUSHION BADMINTON SHOES – UK 10 (EU 44.5) BLUE
Lot 28
SOOMFON MINI PROJECTOR 1080P SUPPORT PORTABLE SMALL VIDEO MOVIE PROJECTOR - UNBOXED
CINEMASTER PRO ULTRA HD PROJECTOR
Lot 246
BOXED CLIFTON WIDE TV UNIT - FITS UP TO 55 INCH TV - OAK EFFECT (1 BOX)
3 in stock from £1.00
BOXED OLNEY CORNER TV UNIT FOR TVS UP TO 55" - STONE (1 BOX)
Lot 473
9" TFT LCD COLOUR TV WITH BUILT IN DVBT BOXED WITH MANUAL AND ACCESSORIES
NIKE RUNNING SHOES – GREY WITH PINK SWOOSH SIZE 8
Lot 40
TREND T8 2200W ROUTER – 240V, BOXED