PANASONIC 50" SMART FULL HD TV WITH REMOTE MODEL TX-50CS520B RRP £929.00 RRP £929
#55329
Auction Closed
Auction Ended From 10/02/2016, 16:00
Description
PANASONIC 50" SMART FULL HD TV WITH REMOTE MODEL TX-50CS520B
Condition Report:
GOOD PICTURE
favourite
PANASONIC TX-15LT2 15.2" DIAGONAL LCD TV
favourite
APPROXIMATELY 35 MAXIM LCD LEARNING UNIVERSAL REMOTE CONTROLS – MODEL 10-RCL53E
TALKTALK TV SET-TOP BOX WITH REMOTE & CABLES
TOSHIBA 67" LCD COLOUR TV - UNBOXED
SKY MAX HUB/SKY HUB 6 (MODEL SR213) DUAL-BAND WI-FI 6 WIRELESS ROUTER - BOXED
CINEMASTER PRO ULTRA HD PROJECTOR
Lot 246
AKAI AKTV604J 60" LED TV
AKAI AKTV604J 60" LED TV
BOXED BESTIER 70 IN. GLOSSY WHITE TV STAND FITS TV'S UP TO 70 IN.
SAMSUNG 27" ODYSSEY CURVED MONITOR – BLACK
BOXED GEORGI WIDE TV UNIT FOR TVS UP TO 55" - BLACK (1 BOX)
Lot 480
Lot 892
BOXED LACETTI TV UNIT - FITS UP TO 70 INCH TV - CREAM/OAK (2 BOXES)
Lot 305
SOOMFON MINI PROJECTOR 1080P SUPPORT PORTABLE SMALL VIDEO MOVIE PROJECTOR - UNBOXED
9" TFT LCD COLOUR TV WITH BUILT IN DVBT BOXED WITH MANUAL AND ACCESSORIES
SONY PLAYSTATION 5 DUALSENSE WIRELESS CONTROLLER – BOXED
BOXED HARLEM TV UNIT - FITS UP TO 58 INCH TV (1 BOX)
Lot 331
BOXED ASHWIN READY ASSEMBLED LARGE TV UNIT - FITS UP TO 55 INCH TV - CONTAINS SOLID WOOD (1 BOX)
2 in stock from £1.00
BOX OF 5 X ONE FOR ALL UNIVERSAL REMOTE CONTROL WATCHES
BOXED NIXON TV UNIT FOR TVS UP TO 55" (1 BOX)