SAMSUNG 24" COLOR DISPLAY UNIT (S24D400GAU)
favourite
info
#3841988
Time Remaining:
Calculating...
Opening Bid:
Next Bid:
Bids exclude auction fees
Description
No description
Condition Report
power on, displays well
Shipping
Collection Only: Stockport, Cheshire, SK6 2SD
Read more about collection
Watching:
0
Bid History:
Views:
10
Added:
Next Lot in Auction
favourite
XENTA 24" LED MONITOR BLACK
XENTA 24" LED MONITOR BLACK
XENTA 24" LED MONITOR BLACK
XENTA 24" LED MONITOR BLACK
SAMSUNG 27" ODYSSEY CURVED MONITOR – BLACK
TOSHIBA 67" LCD COLOUR TV - UNBOXED
ACER 24" LCD MONITOR – MODEL XV24Y