LG 55" OLED SMART TV MODEL NO OLED55B6V RRP £3489
#383926
Auction Closed
Auction Ended From 19/07/2017, 18:00
Description
LG 55" OLED SMART TV MODEL NO OLED55B6V
Condition Report:
POWERS UP / GOOD PICTURE
favourite
LG 35WN75CP-B ULTRAWIDE MONITOR
favourite
LG ULTRAWIDE CURVED MONITOR 34-INCH -BOXED
SAMSUNG 27" ODYSSEY CURVED MONITOR – BLACK
AKAI AKTV604J 60" LED TV
AKAI AKTV604J 60" LED TV
PANASONIC TX-15LT2 15.2" DIAGONAL LCD TV
TOSHIBA 67" LCD COLOUR TV - UNBOXED
BOXED NIXON TV UNIT FOR TVS UP TO 55" (1 BOX)
Lot 464
SAMSUNG GALAXY TAB A9
SAMSUNG GALAXY TAB A9
BOXED GEORGI WIDE TV UNIT FOR TVS UP TO 55" - BLACK (1 BOX)