BOXED PHILIPS 22" 5300 SERIES TELEVISION WITH REMOTE 22PFT5303/05
#1138634
Sold
Description
Condition Report:
When tested by our staff at Simon Charles this product displayed a good picture.
jio
Similar Lots
PHILIPS HAIR CLIPPER 5000 SERIES
2 in stock from £1.00
Postal
favourite
BOXED PHILIPS FY3446 HUMIDIFICATION FILTER
favourite
PHILIPS HEADPHONES – 2000 SERIES IN-EAR WIRELESS WITH CHARGING CASE
AMAZON FIRE TV STICK 4K MAX WITH ALEXA REMOTE – BOXED
BOXED AUNA AREAL 525 10007842 SURROUND SOUND ACTIVE 5.1 SPEAKER SYSTEM - CHERRYWOOD
BOXED NEO 4 SEATER GREY RATTAN SOFA LOUNGE SET
Lot 400
PAIR OF AUNA GOLDBLASTER 6X9 100W
2 in stock from £1.00
Collection
ZELITE INFINTY CHEF KNIFE 8" RAZOR EDGE SERIES BOXED
KENWOOD LIQUIDISER A989 – BOXED
53-Piece 1/4" Drive Socket Set in Case (CR-V)
2 in stock from £2.00
BOXED AUNA 10031948 RADIO KITCHEN TUNER FM CDMP3 BLUETOOTH CLOCK
2 in stock from £1.00
BOXED SWIVEL BAR STOOLS SET OF 2 SWIVEL & COUNTER HEIGHT, UPHOLSTERED CUSHION - GREY
BOXED AUNA AMPLIFIER HIFI BLUETOOTH DAB+ STEREO PLAYER
JABRA ELITE 8 ACTIVE WIRELESS EARBUDS – BOXED
BOXED AUNA CD708 HI-FI STEREO RECEIVER SOUND SYSTEM 600W AMPLIFIER