TOSHIBA 43U2963DB TV 43"
#1302908
Sold
Description
TOSHIBA 43U2963DB TV 43"
Condition Report:
This TV powers on and appears to have a damaged screen.
Location:
SA2
favourite
TOSHIBA 67" LCD COLOUR TV - UNBOXED
favourite
BOXED NIXON TV UNIT FOR TVS UP TO 55" (1 BOX)
Lot 464
Calculating...
AKAI AKTV604J 60" LED TV
AKAI AKTV604J 60" LED TV
PAIR OF ADIDAS PREDATOR FOOTBALL BOOTS - 9
BOXED HARLEM TV UNIT - FITS UP TO 58 INCH TV (1 BOX)
Lot 331
SAMSUNG 27" ODYSSEY CURVED MONITOR – BLACK
AMAZON FIRE HD 10 TABLET
AMAZON FIRE HD 10 TABLET
IIYAMA G-MASTER 34" CURVED GAMING MONITOR – MODEL GCB3480WQSU
IIYAMA G-MASTER G2770HSU-B1 27-INCH GAMING MONITOR
LENOVO THINKVISION T24I-10 MONITOR
LG 35WN75CP-B ULTRAWIDE MONITOR
BOXED XENTA 24-INCH FHD GAMING MONITOR
DELL MONITOR
DELL MONITOR
AOC 32-INCH C32GZE/BK CURVED LCD MONITOR
PAIR OF ADIDAS ORIGINALS CAMPUS 00S TRAINERS - 4
NIKE NAVY SWEATSHIRT WITH LARGE SWOOSH – MADE IN VIETNAM – UK L
Lot 664
LPD DOORS MEXICANO DOOR 78" X 18" - NATURAL/WHITE
ACER 24" LCD MONITOR – MODEL XV24Y
BRAND NEW REGATTA MEN'S MAVERICK V ACTIVE POLO SHIRT IN SILVER GREY SIZE 3XL
9" TFT LCD COLOUR TV WITH BUILT IN DVBT BOXED WITH MANUAL AND ACCESSORIES