LG LCD TV 55UU640C 55"
#1303213
Sold
Description
LG LCD TV 55UU640C 55"
Condition Report:
This TV powers on and appears to have a damaged screen.
Location:
SB3
favourite
THREE SAMSUNG DE46PS 46" LED BACKLIT LCD DISPLAY
Lot 24
Calculating...
Collection
favourite
BOXED GEORGI WIDE TV UNIT FOR TVS UP TO 55" - GREY
CALVIN KLEIN GOLF PADDED VEST – NAVY, UK SIZE L (L/G)
BOXED VASAGLE LOWBOARD, TV CABINET FOR TVS UP TO 55 INCHES, 120 CM LONG, VINTAGE BROWN
BOXED DUSK HATTIE TV UNIT FOR TVS UP TO 65" - BLACK
LG 55QNED8130A 55-INCH TELEVISION – REMOTE & MAINS LEAD INCLUDED SCREEN DAMAGED
BOXED LANCASTER TV UNIT FOR TVS UP TO 55"
BOXED OLNEY TV UNIT FOR TVS UP TO 55" - OAK (1 BOX)
BOXED TV CABINET WESTERLEIGH TV STAND BLACK FOR TVS UP TO 65 INCH (1 BOX)
JVC ROKU TV 32" HD SMART LED TV LT-32CR250
BOXED OLNEY TV UNIT FOR TVS UP TO 55" - STONE (1 BOX)
SAMSUNG TABLET SM-X716B 128GB – BLACK
SAMSUNG GALAXY TAB S7 SM-T870 128GB – ROSE GOLD
QUALITY DESIGNER LOWBOARD TV UNIT - GREY/BLACK
Lot 181
SAMSUNG GALAXY A52S 5G – WHITE, SIM-FREE (UNLOCKED)
BRAND NEW BOXED TURNER 2 DOOR TV UNIT - FITS UP TO 42 INCH TV - OAK (1 BOX)
25 in stock from £1.00
SAMSUNG GALAXY A52S 5G – 128GB, BLUE
SAMSUNG ODYSSEY G5 27-INCH GAMING MONITOR (MODEL S27CG552EU)
SAMSUNG TABLET SM-X716 – BLACK
SAMSUNG TABLET SM-X716 – BLACK
SAMSUNG TABLET SM-X716B 128GB – SOUND BY AKG
CALVIN KLEIN BUTTON FLY BOXER BRIEFS IN BLACK SIZE LARGE
GHD GOLD HAIR STRAIGHTENERS – BLACK, WITH POWER CORD
Lot 547
BOXED OLNEY EXTRA WIDE TV UNIT FOR TVS UP TO 80" - OAK (1 BOX)
2 in stock from £1.00
EONON IN-CAR ENTERTAINMENT HEAD UNIT - 7" TOUCHSCREEN
SIMPLEHUMAN 20CM SENSOR MIRROR WITH TOUCH-CONTROL BRIGHTNESS 10X MAG
BOXED 65" TV STAND - RUSTIC GREY (1 BOX)
WOODEN FRAME 65 X 85
WOODEN FRAME 65 X 85
SAMSUNG GALAXY S8 64GB BLACK (SM-G950F)
BOXED DUSK HATTIE LARGE TV UNIT FOR TVS UP TO 75"- LIGHT WOOD