SEALEY CP1202KIT 12V RATCHET WRENCH KIT
#1340790
Sold
Description
Condition Report:
Location:
C3-5
favourite
NEW TOOLS 46PC SOCKET WRENCH SET – BOXED
favourite
SNAP-ON C1002 KIT BAG WITH METRIC WRENCH SET
Lot 164
Calculating...
OYPLA 94PC 1/4" & 1/2" SOCKET RATCHET SCREWDRIVER BIT SET WITH CASE
2 in stock from £1.00
PORTABLE CORDLESS MINI CHAINSAW KIT
Ratchet Wrench Set – 12 Pieces (8–19 mm) in roll pouch
Lot 83
RHINO RATCHET CLAMP – BLACK
RHINO RATCHET CLAMP – BLACK
Lot 103
PisunDa 46-Piece Socket Wrench Set
Lot 84
DIY TOOL SET IN GREY CARRY CASE – HAND TOOLS
46-Piece Socket Wrench Set – Red & Black Box (Boxed)
Lot 176
SNAP-ON LN47ACF PLIERS – RED-HANDLED LOCKING NEEDLE-NOSE
Lot 210
Bosch Screwdriver Bit Set with Ratchet Handle in Green Case
Lot 55
C20 Car Jump Starter – Multifunctional Vehicle Emergency Start Power Supply (Boxed)
Lot 109
BOXED LUCAS IGNITION COIL 12V – WW19376L 47276
Dirt Freak Pro Spoke Wrench Kit – 8 sizes 5.6–7.0 mm
Lot 44
46-PIECE SOCKET WRENCH SET – RED & BLACK BOX
SEALEY 4PC 3/8" SQUARE DRIVE SPARK PLUG SOCKET SET – MODEL AK6556
13 Safety Screwdriver Sets – Boxed Tool Kit
Lot 193
SEALEY 600MM ALUMINIUM ALLOY PIPE WRENCH – EUROPEAN PATTERN (AK5110)
4 in stock from £4.00
KOPUO CAR JUMP STARTER KIT – BOXED
Lot 208
BOXED 12V CAR VACUUM CLEANER
BOXED 12V CAR VACUUM CLEANER
CTEK MXS 5.0 Battery Charger & Maintainer – Boxed
Lot 121
RENAULT KEY FOB WITH METAL BLADE – 3-BUTTON (LOCK/UNLOCK/BOOT)
Lot 33
High Quality Automotive Emergency Power Bank – Boxed Car Jump Starter
Lot 159
UNIVERSAL PULLEY/BEARING REMOVAL TOOL KIT IN RED CASE
EPSOM LATCH HANDLE 170MM – CHROME PLATED, 1 PAIR
6 in stock from £1.00
STANLEY 16IN/40CM METAL LATCH TOOL BOX
BOXED GEEPAS 800W DIGITAL JUICE EXTRACTOR
Orange ratchet strap kit with hooks – tie-down cargo strap
Lot 153
Booster Cables 3000A - Heavy Duty Automotive Jump Leads (Coiled in Carry Bag)