SEALEY CP1202KIT 12V RATCHET WRENCH KIT
favourite
info
favourite
info
#1650702
Sold
Description
No description
HI-SPEC ELECTRIC SCREWDRIVER TOOL KIT IN CASE
Lot 108
Calculating...
Postal
SIZZIX PADDLEPUNCH STARTER KIT – CRAFT PUNCH TOOL SET
Lot 2141
Calculating...
46 PCS SOCKET WRENCH SET – RED/BLACK BOX
2 in stock from Β£1.00
DRAPER REDLINE 11-PIECE METRIC COMBINATION SPANNER SET – CHROME VANADIUM
1/2-INCH DRIVE MICROMETER ADJUSTABLE TORQUE WRENCH WITH CASE
NERRAD TOOLS ADJUSTABLE RATCHET ACTION COPPER TUBE CUTTER
GOODYEAR 12V LITHIUM JUMP STARTER – USB RECHARGEABLE (BOXED)
BLUE SOCKET WRENCH SET IN CARRY CASE – ASSORTED SOCKETS & BITS
Lot 783
KΓ„RCHER WINDOW VAC EXTENSION SET – ACCESSORIES, BOXED
CARSUN TIRE INFLATOR PORTABLE AIR COMPRESSOR
BOX OF ASSORTED AUTOMOTIVE REPAIR TOOLS INCLUDEDING HOT GLUE GUN
Lot 69
REMOTE STEERING TAIL LIGHT KIT FY-1825 FOR BICYCLE – BOXED
BOSCH REAR WINDSCREEN WIPER BLADE – 280MM (11IN), BOXED
BOXED CK CABLE CUTTER 240MM
BOXED CK CABLE CUTTER 240MM
Lot 736
CR-V 216-PIECE SOCKET SET (1/4"–1/2") – BOXED
BOXED KARCHER BLV 18-200 BATTERY BLOWER VAC
Lot 750
WHEEL BEARING RACE AND SEAL DRIVER SET 40MM - 81MM 10PC ALUMINIUM KIT WITH CARRY CASE
Lot 595
ALLSOME S-TYPE DOUBLE RING SPANNER SET, 5 PCS, CHROME VANADIUM (CR-V)
BOXED KEPLIN SOUP MAKER 1.2 LITRE
PNEUMATIC SURFACE REMOVER KIT
PNEUMATIC SURFACE REMOVER KIT
ORAL-B IO TEST DRIVE REFILL KIT – 25 BRUSH HEADS, 30 PROTECTIVE SHEATHS, INSTRUCTION MANUAL
Lot 106
AICO EI3016 OPTICAL SMOKE ALARM – BOXED KIT
2 in stock from Β£3.00
KEPLIN SOUP MAKER 1.2 LITRE
KEPLIN SOUP MAKER 1.2 LITRE
2 in stock from Β£1.00
OXYGEN KIT – MEDICAL EMERGENCY BAG
MILWAUKEE 2.5 LB (1.13 KG) CROSS PEEN HAMMER
ARGON AUDIO FENRIS A4 WALNUT	ACTIVE BLUETOOTH SPEAKERS
Lot 6
HOMESMART HIGH PRESSURE HANDHELD STEAM CLEANER BOXED
SCHLOSSER TECHNIK ULTRA WINDOW HANDLE – WHITE, 35MM SPINDLE (10 SETS)