BLACK & DECKER 18V CORDLESS POWERSERIES+ STICK VACUUM CLEANER BHFEA18D1-GB RRP £119
favourite
info
#3281208
Sold
Description
No description
Condition Report
jio
Similar Lots
BOXED KEPLIN 3 SPEED CORDLESS VACUUM CLEANER
5 in stock from £1.00
BOXED KEPLIN 2IN1 CORDLESS VACUUM CLEANER
55 in stock from £1.00
SHARK POWERDETECT CORDED STICK VACUUM CLEANER
2 in stock from £2.00
Collection
favourite
KEPLIN 2 IN 1: CORDLESS VACUUM CLEANER
Lot 532
Calculating...
7 in stock from £1.00
Postal
CORDLESS VACUUM CLEANER WITH ATTACHMENTS
BOXED SAMSUNG JET 60 TURBO CORDLESS VACUUM CLEANER
Lot 439
Collection
SHARK VM200 VACMOP 2-IN-1 CORDLESS VACUUM MOP
2 IN 1 CORDLESS VACUUM CLEANER
2 IN 1 CORDLESS VACUUM CLEANER
Lot 585
GREENWORKS 48V 36CM G24X2LM36K2X CORDLESS LAWNMOWER
3 in stock from £1.00
BELDRAY SPOTBUSTER CORDLESS HANDHELD VACUUM – BOXED
Lot 20
WORX 40V POWERSHARE 37CM CORDLESS BRUSHLESS LAWN MOWER
Lot 404
SAMSUNG BESPOKE JET BOT™ COMBO+ 3-IN-1 CLEANING VR7MD96514G/EU ROBOT VACUUM CLEANER - SATIN GREY
Lot 415
SHARK POWERDETECT CLEAN & EMPTY CORDLESS VACUUM
BELDRAY TWO-IN-ONE STEAM IRON – CORDED OR CORDLESS, 2600W
Lot 31
SHARK POWERDETECT CLEAN & EMPTY CORDLESS VACUUM BOXED
3 in stock from £1.00
BOXED KEPLIN 2IN1 VACUUM CLEANER
YARD FORCE 20V CORDLESS PRESSURE WASHER BOXED
BOXED SHARK ANTI HAIR WRAP UPRIGHT VACUUM CLEANER - COLLECTION ONLY
WEBB 40V CORDLESS LAWN MOWER – TWIN 20V BATTERIES INCLUDED, 43CM CUTTING WIDTH
SHARK ANTI HAIR WRAP UPRIGHT VACUUM CLEANER
Lot 519
BOSCH VISIMOW100 18V ROBOTIC MOWER BOXED
4 in stock from £22.00
BOXED STANLEY FATMAX  18V LITHIUM ION CORDLESS POLE PRUNER 4.0AH BATTERY - COLLECTION ONLY