BLACK & DECKER 18V CORDLESS POWERSERIES+ STICK VACUUM CLEANER BHFEA18D1-GB RRP £119
favourite
info
#3281208
Sold
Description
No description
Condition Report
jio
Similar Lots
SHARK POWERDETECT CORDED STICK VACUUM CLEANER
4 in stock from £4.00
Collection
favourite
KEPLIN 2 IN 1 CORDLESS VACUUM CLEANER
Lot 758
Calculating...
Collection
Lot 522
Calculating...
SHARK VM200 VACMOP 2-IN-1 CORDLESS VACUUM MOP
SHARK CORDED DUO CLEAN VACUUM CLEANER
Lot 337
GREENWORKS 48V 36CM G24X2LM36K2X CORDLESS LAWNMOWER
4 in stock from £2.00
Postal
POWER SONIC RL166 ASH VACUUM CLEANER – 1200W, 20L, BLACK
SWIFT SWEEPER 2-IN-1 BROOM WITH BUILT-IN VACUUM – RECHARGEABLE HANDHELD APPLIANCE
WEBB 20V BRUSHLESS 33CM ROTARY CORDLESS LAWNMOWER
3 in stock from £2.00
OUTLET GREENWORKS 48V 36CM G24X2LM36K2X CORDLESS LAWNMOWER
MIELE CAT & DOG VACUUM CLEANER
MIELE CAT & DOG VACUUM CLEANER
2 in stock from £22.00
SHARK STRATOS CORDLESS VACUUM W/ ANTI HAIR WRAP BOXED
SHARK POWERDETECT CLEAN & EMPTY CORDLESS VACUUM
4 in stock from £2.00
CORDLESS HEDGE TRIMMER – RED, BATTERY-POWERED (NO BATTERY)
Lot 875
SILVERLINE 18V RECIPROCATING SAW – CORDLESS, BOXED
BOXED BALL ANIMAL CORDED PET HAIR VACUUM CLEANER - NICKEL & SILVER
Lot 352
BOXED YARDFORCE CORDLESS GRASS TRIMMER
Lot 343
WAHL CORDLESS DETAILER LI TRIMMER – BOXED
SHARK HANDHELD VACUUM CLEANER WV270UK BOXED
WEBB ECO 20V CORDLESS 15CM PRUNING SAW TRIMMER
SHARK POWERDETECT CLEAN & EMPTY CORDLESS VACUUM BOXED
3 in stock from £13.00
BISSELL POWERWASH COMPACT UPRIGHT CARPET CLEANER – BOXED
Lot 830
HOMESMART STEAM VACUUM CLEANER – UPRIGHT, BOXED
3 in stock from £1.00
DYSON AIRSTRAIT BOXED
DYSON AIRSTRAIT BOXED
Lot 321
YARD FORCE 20V CORDLESS PRESSURE WASHER BOXED
SFIXX RECHARGEABLE AND CORDLESS AIR COMPRESSOR & AIR PUMP IN BLUE BOXED
WEBB 40V CORDLESS LAWN MOWER – TWIN 20V BATTERIES INCLUDED, 43CM CUTTING WIDTH