PANASONIC 40" SMART HD TV WITH REMOTE MODEL TX-40CX400B RRP £949.00 RRP £949
#55566
Auction Closed
Auction Ended From 10/02/2016, 16:00
Description
PANASONIC 40" SMART HD TV WITH REMOTE MODEL TX-40CX400B
Condition Report:
GOOD PICTURE
favourite
PANASONIC TX-15LT2 15.2" DIAGONAL LCD TV
favourite
TALKTALK TV SET-TOP BOX WITH REMOTE & CABLES
SKY MAX HUB/SKY HUB 6 (MODEL SR213) DUAL-BAND WI-FI 6 WIRELESS ROUTER - BOXED
TOSHIBA 67" LCD COLOUR TV - UNBOXED
APPROXIMATELY 35 MAXIM LCD LEARNING UNIVERSAL REMOTE CONTROLS – MODEL 10-RCL53E
SEJOY HAIR CLIPPER – CORDLESS & CORDED, MODEL HC-007, BOXED
BOXED LACETTI TV UNIT - FITS UP TO 70 INCH TV - CREAM/OAK (2 BOXES)
Lot 305
BOXED HARLEM TV UNIT - FITS UP TO 58 INCH TV (1 BOX)
Lot 331
SFIXX RECHARGEABLE AND CORDLESS AIR COMPRESSOR & AIR PUMP IN BLUE BOXED
SONY PLAYSTATION 5 DUALSENSE WIRELESS CONTROLLER – BOXED
SAMSUNG 27" ODYSSEY CURVED MONITOR – BLACK
CINEMASTER PRO ULTRA HD PROJECTOR
Lot 246
WORX 40V POWERSHARE 37CM CORDLESS BRUSHLESS LAWN MOWER
MAXIM TV TIME MACHINE IN BLUE – PARENTAL CONTROL TIMER FOR TV & CONSOLES
6 in stock from £1.00
AKAI AKTV604J 60" LED TV
AKAI AKTV604J 60" LED TV
WAHL CORDLESS DETAILER LI TRIMMER – BOXED
BOXED GEORGI WIDE TV UNIT FOR TVS UP TO 55" - BLACK (1 BOX)
Lot 480
DEWALT XR CORDLESS BRUSHLESS ANGLE GRINDER
SOOMFON MINI PROJECTOR 1080P SUPPORT PORTABLE SMALL VIDEO MOVIE PROJECTOR - UNBOXED
DYSON V15 DETECT ABSOLUTE CORDLESS VACUUM CLEANER – BOXED
SAMSUNG 24" COLOR DISPLAY UNIT (S24D400GAU)
Lot 958
WEBB ECO 20V CORDLESS 15CM PRUNING SAW TRIMMER