#55647
Auction Closed
Auction Ended From 10/02/2016, 16:00
Description
SAMSUNG 55" SMART FULL HD LED TV WITH 2 REMOTES AND 2 PAIRS OF 3D GLASSES MODEL UE55H6400AK
Condition Report:
GOOD PICTURE
favourite
SAMSUNG 27" ODYSSEY CURVED MONITOR – BLACK
favourite
AKAI AKTV604J 60" LED TV
AKAI AKTV604J 60" LED TV
SAMSUNG 24" COLOR DISPLAY UNIT (S24D400GAU)
Lot 958
TOSHIBA 67" LCD COLOUR TV - UNBOXED
BOXED BESTIER 70 IN. GLOSSY WHITE TV STAND FITS TV'S UP TO 70 IN.
2.4G WIRELESS CONTROLLER GAMEPADS – LITE, BLACK. 2 GAMEPADS + 4K ULTRA HD GAME STICK BOXED
Lot 247
BOXED LACETTI TV UNIT - FITS UP TO 70 INCH TV - CREAM/OAK (2 BOXES)
Lot 305
LG 35WN75CP-B ULTRAWIDE MONITOR
SAMSUNG GALAXY TAB A9
SAMSUNG GALAXY TAB A9
BOXED GEORGI WIDE TV UNIT FOR TVS UP TO 55" - BLACK (1 BOX)
Lot 480
Postal
SKY MAX HUB/SKY HUB 6 (MODEL SR213) DUAL-BAND WI-FI 6 WIRELESS ROUTER - BOXED
LG ULTRAWIDE CURVED MONITOR 34-INCH -BOXED
AMAZON FIRE HD 10 TABLET
AMAZON FIRE HD 10 TABLET
CAR MULTIMEDIA PLAYER WITH 9 INCH LCD – BOXED FULL HD 1080
TRUCKLITE REAR COMBINATION LAMP 24V (MODEL 756)
BOXED NIXON TV UNIT FOR TVS UP TO 55" (1 BOX)
Lot 464
SFIXX RECHARGEABLE AND CORDLESS AIR COMPRESSOR & AIR PUMP IN BLUE BOXED
SONY PLAYSTATION 5 DUALSENSE WIRELESS CONTROLLER – BOXED
BOXED ATLANTIC GLOSS TV UNIT WITH LED - FITS UP TO 60 INCH TV - WHITE (1 BOX)
Lot 415
SOOMFON MINI PROJECTOR 1080P SUPPORT PORTABLE SMALL VIDEO MOVIE PROJECTOR - UNBOXED
2 in stock from £1.00
LENOVO TABLET - MODEL UNSPECIFED
BRAND NEW REGATTA MEN'S MAVERICK V ACTIVE POLO SHIRT IN SILVER GREY SIZE 3XL
CLICKFREE ULTRA 128GB UNIVERSAL PHOTO & VIDEO BACKUP DEVICE W/ AI EDITING SUITE IN PURPLE
Lot 908
Lot 219
NIKE RUNNING SHOES – GREY WITH PINK SWOOSH SIZE 8
Lot 40
LOT OF 7 ASSORTED TECH ITEMS TO INCLUDE SMART SECURITY CAMERA, DEMODULATION RADIO AND 12V SPLITTER CABLE
Lot 302
TREND T8 2200W ROUTER – 240V, BOXED