PANASONIC 40" HD LCD TV WITH REMOTE MODEL TX-40C300B RRP £499.00 RRP £499
#55685
Auction Closed
Auction Ended From 10/02/2016, 16:00
Description
PANASONIC 40" HD LCD TV WITH REMOTE MODEL TX-40C300B
Condition Report:
GOOD PICTURE
favourite
CAR MULTIMEDIA PLAYER WITH 9 INCH LCD – BOXED FULL HD 1080
favourite
SAMSUNG 24" COLOR DISPLAY UNIT (S24D400GAU)
Lot 958
Calculating...
Collection
BOXED LACETTI TV UNIT - FITS UP TO 70 INCH TV - CREAM/OAK (2 BOXES)
Lot 305
Postal
YONEX CASCADE DRIVE POWER CUSHION BADMINTON SHOES – UK 10 (EU 44.5) BLUE
Lot 28
BOXED CLIFTON WIDE TV UNIT - FITS UP TO 55 INCH TV - OAK EFFECT (1 BOX)
3 in stock from £1.00
LOUVRE TV UNIT - OAK -  FITS UP TO 65 INCH TV
BOXED BESTIER 70 IN. GLOSSY WHITE TV STAND FITS TV'S UP TO 70 IN.
SFIXX RECHARGEABLE AND CORDLESS AIR COMPRESSOR & AIR PUMP IN BLUE BOXED
CINEMASTER PRO ULTRA HD PROJECTOR
Lot 246
GROOVZ PLUS TRUE WIRELESS OPEN-EAR HEADPHONES W/ CHANGING
Lot 926
KENWOOD KITCHEN MACHINE KMX754PP - PINK - COLLECTION ONLY - DAMAGED BOWL
BOXED ASHWIN READY ASSEMBLED LARGE TV UNIT - FITS UP TO 55 INCH TV - CONTAINS SOLID WOOD (1 BOX)
2 in stock from £1.00
BOXED PHILIPS HEAD PRO 360° FLEX HEAD SHAVER – 5000 SERIES
BRAND NEW REGATTA KIDS' KIELDER HYBRID VIII JACKET - RUMBA RED/RED SKY SIZE UK 5-6 YEARS
SWAN NORDIC COLLECTION 20 LITRE DIGITAL MICROWAVE – GLASS BROKEN ON DOOR
BOXED FOLDABLE METAL DOG CAGE 42 INCH
Lot 267
DYNAMIX T2000 LED DISPLAY FOLDABLE MOTORISED TREADMILL
Lot 362
SAMSUNG GALAXY TAB A9
SAMSUNG GALAXY TAB A9
BOXED UNBRANDED LED PROJECTOR
BOXED UNBRANDED LED PROJECTOR
BRAND NEW REGATTA KIDS' KIELDER HYBRID VIII JACKET - RUMBA RED/RED SKY SIZE UK 3-4 YEARS
14 in stock from £1.00
YARD FORCE 20V CORDLESS PRESSURE WASHER UNBOXED
SEALED PHILIPS ONE BLADE RAZOR
SEALED PHILIPS ONE BLADE RAZOR
HONEYWELL HOME MOTORISED VALVE 272848 – 240V