SAMSUNG UE40MU6400UXXU 40" ULTRA HD TV RRP £799 RRP £799
#528114
Sold
Description
SAMSUNG UE40MU6400UXXU 40" ULTRA HD TV
Condition Report:
This product has a damaged screen.
favourite
TOSHIBA 67" LCD COLOUR TV - UNBOXED
favourite
SAMSUNG 27" ODYSSEY CURVED MONITOR – BLACK
SAMSUNG 24" COLOR DISPLAY UNIT (S24D400GAU)
Lot 958
PANASONIC TX-15LT2 15.2" DIAGONAL LCD TV
BOXED LACETTI TV UNIT - FITS UP TO 70 INCH TV - CREAM/OAK (2 BOXES)
Lot 305
Postal
AMAZON FIRE HD 10 TABLET
AMAZON FIRE HD 10 TABLET
CINEMASTER PRO ULTRA HD PROJECTOR
Lot 246
AKAI AKTV604J 60" LED TV
AKAI AKTV604J 60" LED TV
ED HARDY X URBAN OUTFITTERS JEANS – DARK DENIM, XS
Lot 680
BOXED HARLEM TV UNIT - FITS UP TO 58 INCH TV (1 BOX)
Lot 331
BOXED GEORGI WIDE TV UNIT FOR TVS UP TO 55" - BLACK (1 BOX)
Lot 480
ABERCROMBIE & FITCH HIGH RISE LINEN-BLEND DENIM SHORTS – UK 10 (28)
Lot 629
ADIDAS DENIM JEANS – MEN'S, LIGHT-WASH WITH DISTRESSING SIZE 38
SKY MAX HUB/SKY HUB 6 (MODEL SR213) DUAL-BAND WI-FI 6 WIRELESS ROUTER - BOXED
BOXED BESTIER 70 IN. GLOSSY WHITE TV STAND FITS TV'S UP TO 70 IN.
SIS SCIENCE IN SPORT LEMON FLAVOUR BETA FUEL 6 X 60G BOXED
AOC 32-INCH C32GZE/BK CURVED LCD MONITOR
PAIR OF NIKE AIR ZOOM VAPOR 15 CHILDRENS FOOTBALL BOOTS - 3.5
STRADIVARIUS WOMEN’S JEANS – LIGHT DENIM, D91 LOW WIDE (UK 12 / EU 40)
Lot 606
LG 35WN75CP-B ULTRAWIDE MONITOR
TREND T8 2200W ROUTER – 240V, BOXED