PHILLIPS 43" 6500ER SERIES HD TV - 43PUS6753/12
#861969
Sold
Description
Condition Report:
Didnt power up when tested.
favourite
AKAI AKTV604J 60" LED TV
AKAI AKTV604J 60" LED TV
favourite
PANASONIC TX-15LT2 15.2" DIAGONAL LCD TV
BOXED GEORGI WIDE TV UNIT FOR TVS UP TO 55" - BLACK (1 BOX)
Lot 480
Postal
CINEMASTER PRO ULTRA HD PROJECTOR
Lot 246
TOSHIBA 67" LCD COLOUR TV - UNBOXED
BOXED NIXON TV UNIT FOR TVS UP TO 55" (1 BOX)
Lot 464
BOXED HARLEM TV UNIT - FITS UP TO 58 INCH TV (1 BOX)
Lot 331
BOXED CLIFTON WIDE TV UNIT - FITS UP TO 55 INCH TV - OAK EFFECT (1 BOX)
3 in stock from £1.00
BOXED OLNEY CORNER TV UNIT FOR TVS UP TO 55" - STONE (1 BOX)
Lot 473
Postal
PORTABLE 8.4" TFT LCD COLOUR TELEVISION SET BOXED WITH ACCESSORIES
AOC 32-INCH C32GZE/BK CURVED LCD MONITOR
AMAZON FIRE HD 10 TABLET
AMAZON FIRE HD 10 TABLET
AOC LCD MONITOR GAMING G2490VXA
IIYAMA G-MASTER 34" CURVED GAMING MONITOR – MODEL GCB3480WQSU
MAXIM TV TIME MACHINE IN BLUE – PARENTAL CONTROL TIMER FOR TV & CONSOLES
6 in stock from £1.00
9" TFT LCD COLOUR TV WITH BUILT IN DVBT BOXED WITH MANUAL AND ACCESSORIES
BOXED MALIK LOW SUPER WIDE LIGHT OAK TV UNIT FOR TVS UP TO 85" (1 BOX)
Lot 460
BOXED LACETTI TV UNIT - FITS UP TO 70 INCH TV - CREAM/OAK (2 BOXES)
Lot 305
6 X MAXIM TV TIME MACHINE DEVICES IN BLUE & PINK – PARENTAL CONTROL TIMER FOR TV & CONSOLES
7 in stock from £1.00
AOC 27-INCH CURVED LCD MONITOR
AOC 27-INCH CURVED LCD MONITOR
BOXED ASHWIN READY ASSEMBLED LARGE TV UNIT - FITS UP TO 55 INCH TV - CONTAINS SOLID WOOD (1 BOX)
2 in stock from £1.00
AOPEN LCD MONITOR 24CL1Y 23.8IN BOXED
3 X MAXIM TV TIME MACHINES IN BLUE – PARENTAL CONTROL TIMER FOR TV & CONSOLES
SAMSUNG 27" ODYSSEY CURVED MONITOR – BLACK