SONY BRAVIA 55" 4K XE70 TELEVISION - 55XE7093
#862477
Sold
Description
Condition Report:
Didnt power up when tested.
favourite
TOSHIBA 67" LCD COLOUR TV - UNBOXED
favourite
PANASONIC TX-15LT2 15.2" DIAGONAL LCD TV
AKAI AKTV604J 60" LED TV
AKAI AKTV604J 60" LED TV
BOXED NIXON TV UNIT FOR TVS UP TO 55" (1 BOX)
Lot 464
BOXED GEORGI WIDE TV UNIT FOR TVS UP TO 55" - BLACK (1 BOX)
Lot 480
Postal
PORTABLE 8.4" TFT LCD COLOUR TELEVISION SET BOXED WITH ACCESSORIES