PHILIPS 55" 4K ULTRA HD TELEVISION Model 55PUS6262 RRP £779.99 RRP Β£779.99
#957066
Sold
Description
PHILIPS 55" 4K ULTRA HD TELEVISION Model 55PUS6262
Condition Report:
When tested by our staff at Simon Charles this product displayed a good picture.
favourite
CAR MULTIMEDIA PLAYER WITH 9 INCH LCD – BOXED FULL HD 1080
favourite
TOSHIBA 67" LCD COLOUR TV - UNBOXED
CINEMASTER PRO ULTRA HD PROJECTOR
Lot 246
Collection
PANASONIC TX-15LT2 15.2" DIAGONAL LCD TV
SOOMFON MINI PROJECTOR 1080P SUPPORT PORTABLE SMALL VIDEO MOVIE PROJECTOR - UNBOXED
PORTABLE 8.4" TFT LCD COLOUR TELEVISION SET BOXED WITH ACCESSORIES
BOXED PAIR OF UGG CLASSIC ULTRA MINI PLATFORM SHOES - 5
SAMSUNG GALAXY TAB A9
SAMSUNG GALAXY TAB A9
AKAI AKTV604J 60" LED TV
AKAI AKTV604J 60" LED TV
SONY WH-CH720N WIRELESS NOISE-CANCELLING HEADPHONES – BLACK (BOXED)
VODAFONE ULTRA HUB 7 FIBRE ROUTER – BOXED
BOXED GEORGI WIDE TV UNIT FOR TVS UP TO 55" - BLACK (1 BOX)
Lot 480
PHILIPS PERFECTCARE 6000 SERIES PSG6026/20 STEAM GENERATOR IRON
AMAZON FIRE HD 10 TABLET
AMAZON FIRE HD 10 TABLET
AOC 32-INCH C32GZE/BK CURVED LCD MONITOR
BOXED MALIK LOW SUPER WIDE LIGHT OAK TV UNIT FOR TVS UP TO 85" (1 BOX)
Lot 460
DYNAMIX T3000 LARGE LED DISPLAY FOLDABLE MOTORISED TREADMILL
Lot 367
SKY MAX HUB/SKY HUB 6 (MODEL SR213) DUAL-BAND WI-FI 6 WIRELESS ROUTER - BOXED
BOXED LACETTI TV UNIT - FITS UP TO 70 INCH TV - CREAM/OAK (2 BOXES)
Lot 305
BOXED HARLEM TV UNIT - FITS UP TO 58 INCH TV (1 BOX)
Lot 331
BOXED PHILIPS EVNIA 80CM CURVED MONITOR - DAMAGED SCREEN
BOXED NIXON TV UNIT FOR TVS UP TO 55" (1 BOX)
Lot 464
TREND T8 2200W ROUTER – 240V, BOXED