TOSHIBA 43U2963DB TV 43"
#1303155
Sold
Description
TOSHIBA 43U2963DB TV 43"
Condition Report:
This TV powers on and appears to have a damaged screen.
Location:
SB3
favourite
JVC ROKU TV 32" HD SMART LED TV LT-32CR250
Lot 7282
Calculating...
SAMSUNG 46" LED BACKLIT LCD DISPLAY FULL HD - MODEL DE46C
7 in stock from £1.00
Collection
favourite
SAMSUNG 40" LED BACKLIT LCD DISPLAY FULL HD - MODEL DE46A
Lot 1501
Calculating...
SAMSUNG DE46PS 46" LED-BACKLIT LCD DISPLAY - COLLECTION ONLY
3 in stock from £1.00
UNBOXED SAMSUNG 46" LED BACKLIT LCD DISPLAY FULL HD - MODEL DE46C