TOSHIBA 49U6863DB TV 49"
#1303181
Sold
Description
TOSHIBA 49U6863DB TV 49"
Condition Report:
Location:
SB3
favourite
TOSHIBA 40-INCH TV WITH VIDAA OS , BOXED - DAMAGED SCREEN
Lot 16
Calculating...
Collection
favourite
TOSHIBA 70-INCH QLED FIRE TV – BOXED - DAMAGED SCREEN
Lot 27
Calculating...
BOXED SONY BRAVIA 55" XR8 M2 SAMRT TV - WITH REMOTE
Lot 7
BOXED PHILLIPS 65" SERIE 900 SMART TV - DAMAGE TO SCREEN
Lot 30
BOXED TOSHIBA 20L 800W MICROWAVE OVEN
BOXED SONY 65" LED SMART TV MODEL XR 65A95K - NO REMOTE
Lot 11
BOXED PHILLIPS 55" OLED SMART TV MODEL 55OLED908 WITH REMOTE
Lot 5
BOXED SONY BRAVIA  65" XR8M2 SMART TV - WITH REMOTE
Lot 13
BOXED SAMSUNG 65" OLED S90F SMART TV - WITH REMOTE
Lot 10
BOXED SONY BRAVIA 55" OLED A95L SMART TV - WITH REMOTE
Lot 8
PHILIPS AMBILIGHT TV – 32 INCH – BOXED - DAMAGED SCREEN
Lot 18
BOXED SAMSUNG 65" OLED S90 SMART TV - WITH REMOTE
Lot 12
BOXED SHARP 32" LED LCD TV MODEL 32FH8KA - WITH REMOTE - DAMAGED SCREEN AND SURROUND
Lot 14
BOXED SAMSUNG 55" OLED S90D SMART TV WITH REMOTE
Lot 6
BOXED PHILLIPS 75" SERIE 7000 SMART TV - WITH REMOTE = DAMAGED SCREEN
Lot 26
BOXED SONY BRAVIA 55" XR OLED A95L SMART TV - NO REMOTE
Lot 9
BOXED CABOT TV UNIT - FITS UP TO 55 INCH TV (1 BOX)
Lot 552
SHARP AQUOS 101CM FULL HD SMART LED TV – BOXED - DAMAGED SCREEN
Lot 17
PHILIPS 55-INCH 4K QLED SMART TV (7800 SERIES) – BOXED - DAMAGED SCREEN
Lot 23
SAMSUNG MS23K3513AW/EU SOLO 23-LITRE MICROWAVE OVEN - WHITE - COLLECTION ONLY
Lot 140
HP ELITEBOOK LAPTOP
HP ELITEBOOK LAPTOP
SAMSUNG SMARTPHONE – WHITE - MODEL UNSPECIFIED
Lot 540
HISENSE 43-INCH QLED TV E7 PRO – BOXED - DAMAGED SCREEN
Lot 21
BOXED VANCASSO PORCELAIN CHINA SALAD BOWL
GOOGLE PIXEL 6A 128GB – CHARCOAL