LG OLED55B6V 55 INCH 4K ULTRA HD OLED FLAT SMART TV
favourite
info
favourite
info
#1999763
Sold
Description
No description
Condition Report
Β Comes with remote and parts for stand.
Vendor indicates the presence of screen burn.Β
LG ULTRAWIDE CURVED MONITOR 34-INCH -BOXED
LG 35WN75CP-B ULTRAWIDE MONITOR
SAMSUNG 27" ODYSSEY CURVED MONITOR – BLACK
PANASONIC TX-15LT2 15.2" DIAGONAL LCD TV
SEALED AMAZON FIRE TV STICK 4K STREAMING DEVICE
Lot 883
Postal
CINEMASTER PRO ULTRA HD PROJECTOR
Lot 246
TOSHIBA 67" LCD COLOUR TV - UNBOXED
BOXED GEORGI WIDE TV UNIT FOR TVS UP TO 55" - BLACK (1 BOX)
Lot 480
BOXED MORTAL 8K PLUS ANDROID TV STREAMING DEVICE
Lot 817
AKAI AKTV604J 60" LED TV
AKAI AKTV604J 60" LED TV
BOXED BESTIER 70 IN. GLOSSY WHITE TV STAND FITS TV'S UP TO 70 IN.
BOXED HARLEM TV UNIT - FITS UP TO 58 INCH TV (1 BOX)
Lot 331
BOXED LACETTI TV UNIT - FITS UP TO 70 INCH TV - CREAM/OAK (2 BOXES)
Lot 305
AOC 32-INCH C32GZE/BK CURVED LCD MONITOR
BOXED NIXON TV UNIT FOR TVS UP TO 55" (1 BOX)
Lot 464
2.4G WIRELESS CONTROLLER GAMEPADS – LITE, BLACK. 2 GAMEPADS + 4K ULTRA HD GAME STICK BOXED
Lot 247
BOXED TV CABINET 148 CM, FOR TVS UP TO 65 INCHES, 2 DOORS, 3 ADJUSTABLE SHELVES, BLACK
AMAZON FIRE HD 10 TABLET
AMAZON FIRE HD 10 TABLET
BOXED CLIFTON WIDE TV UNIT - FITS UP TO 55 INCH TV - OAK EFFECT (1 BOX)
3 in stock from Β£1.00
NIKE RUNNING SHOES – GREY WITH PINK SWOOSH SIZE 8
Lot 40
PORTABLE 8.4" TFT LCD COLOUR TELEVISION SET BOXED WITH ACCESSORIES
TREND T8 2200W ROUTER – 240V, BOXED
Lot 649
AOC 27-INCH CURVED LCD MONITOR
AOC 27-INCH CURVED LCD MONITOR
DYNAMIX T3000 LARGE LED DISPLAY FOLDABLE MOTORISED TREADMILL
Lot 367
ACER VG 272U LCD MONITOR
ACER VG 272U LCD MONITOR
ADIDAS DENIM JEANS – MEN'S, LIGHT-WASH WITH DISTRESSING SIZE 38
BOXED OLNEY CORNER TV UNIT FOR TVS UP TO 55" - STONE (1 BOX)
Lot 473
BOXED MALIK LOW SUPER WIDE LIGHT OAK TV UNIT FOR TVS UP TO 85" (1 BOX)