BOXED FINLUX 32FHD4220 32″ HD READY FREEVIEW HD
favourite
info
#2781436
Sold
Description
Discover vast libraries of home entertainment with this 32 inch Freeview HD TV. Eenjoy crystal clear colour and immaculate picture quality whilst enjoying the range of channels on offer with the Freeview HD tuner. Bringing you more entertainment options in picture perfect HD Ready resolution.
Thanks to its slim, minimalist style frame, it’s also the ideal style statement for every home.
Condition Report
Powers on screen appears undamaged
favourite
CINEMASTER PRO ULTRA HD PROJECTOR
Lot 246
Calculating...
Collection
BOXED LOWBOARD TV STAND A300 - WHITE/GLOSS (3 BOXES)
BOXED LACETTI TV UNIT - FITS UP TO 70 INCH TV - CREAM/OAK (2 BOXES)
Lot 305
BOXED AMAYA KING SIZE BED FRAME WITH BUILT-IN SIDE TABLES - GREY (4 BOXES)
Lot 237
Postal
AMAZON FIRE HD 10 TABLET
AMAZON FIRE HD 10 TABLET
Lot 4076
BOXED PEYTON STORAGE BUNK BED - GREY (3 BOXES)
2 in stock from £1.00
BOXED TVILUM MATCH TV STAND - WHITE HIGH GLOSS (1 BOX)
Lot 745
BOXED MORTAL 8K PLUS ANDROID TV STREAMING DEVICE
Lot 817
BOXED VECELO BED FRAME - GREY (1 BOX)
BRAND NEW REGATTA DARE2BE MEN'S TORREK MOUNTAIN PRO MIDLAYER | OLIVINE GREEN UK SIZE LARGE
BRAND NEW REGATTA GIRLS TREKKTAIN 3-IN-1 JACKET - CORONET BLUE/CLEAR SKY SIZE UK 5-6 YEARS
BOXED ZINUS BED FRAME // SIZE UNSPECIFIED (1 BOX)
Lot 214
BOXED HIGH GATE 3 DOOR WARDROBE/MIRROR - NAVY BLUE/OAK EFFECT (3 BOXES)
BRAND NEW REGATTA DARE2BE MEN'S TORREK MOUNTAIN PRO MIDLAYER | OLIVINE GREEN UK SIZE MEDIUM
BOXED HENN&HART RECTANGULAR TV STAND FOR TV'S UP TO 75" - ALDER WHITE FINISH (1 BOX)
BRAND NEW REGATTA HIGHTON MEN'S HIKING TROUSERS WITH ZIP OAT SIZE 36"
2 in stock from £1.00
SKY BROADBAND HUB ROUTER – BOXED
BOXED ASHWIN READY ASSEMBLED LARGE TV UNIT - FITS UP TO 55 INCH TV - CONTAINS SOLID WOOD (1 BOX)
2 in stock from £1.00
BOXED CAMBERLEY KING BED FRAME - WHITE (2 BOXES)
2 in stock from £1.00
2.4G WIRELESS CONTROLLER GAMEPADS – LITE, BLACK. 2 GAMEPADS + 4K ULTRA HD GAME STICK BOXED
Lot 247
BOXED EASTON VELVET SMALL DOUBLE BED FRAME - GREY (2 BOXES)
Lot 263
BOXED HARLEM TV UNIT - FITS UP TO 58 INCH TV (1 BOX)
Lot 331
BRAND NEW REGATTA MENS COLADANE VI FULL ZIP FLEECE IN ASH MARL/BLACK SIZE UK SMALL
21 in stock from £1.00
BRAND NEW REGATTA HIKING TROUSERS MOUNTAIN III IN AGAVE GREEN/ASH UK SIZE 40"
14 in stock from £1.00
BRAND NEW REGATTA HIKING TROUSERS MOUNTAIN III IN AGAVE GREEN/ASH UK SIZE 38"
14 in stock from £1.00
BRAND NEW REGATTA KIDS' HIGHTON V PADDED JACKET IN OLYMPIC BLUE/NAVY - SIZE UK 3/4 YEARS
11 in stock from £1.00
BRAND NEW DARE 2B WOMENS MOUNTAIN SERIES FULL ZIP FLEECE JACKET UK SIZE 10
24 in stock from £1.00
BRAND NEW REGATTA HIGHTON MEN'S HIKING TROUSERS WITH ZIP IN OAT SIZE 42"