BOXED  FINLUX 32-FHD-5120 32" SMART HD READY LED TV FREEVIEW PLAY BLACK
favourite
info
#2781442
Sold
Description
Details
HD Ready resolution
SMART apps such as Netflix and Prime Video
Freeview Play
This great value smart TV is the perfect size for your bedroom or kitchen. It comes with plenty of features to keep you entertained while you're boiling your spuds or relaxing in bed, including a built-in Freeview HD tuner that offers over 70 free channels including 15 in HD quality. It's even got Freeview Play, which lets you scroll backwards through the TV guide to catch up on shows you might have missed.
Condition Report
Powers on screen appears undamagedΒ
favourite
BOXED GEORGI WIDE TV UNIT FOR TVS UP TO 55" - BLACK (1 BOX)
Lot 480
Calculating...
Collection
BOXED TVILUM MATCH TV STAND - WHITE HIGH GLOSS (1 BOX)
Lot 745
Calculating...
BOXED LACETTI TV UNIT - FITS UP TO 70 INCH TV - CREAM/OAK (2 BOXES)
Lot 305
BOXED HARLEM TV UNIT - FITS UP TO 58 INCH TV (1 BOX)
Lot 331
BOXED ARCHIE RETRO HEAD DUAL LIT WALL LIGHT - BLACK
Lot 1830
BOXED ASHWIN READY ASSEMBLED LARGE TV UNIT - FITS UP TO 55 INCH TV - CONTAINS SOLID WOOD (1 BOX)
2 in stock from Β£1.00
BOXED NOVARA WHITE TRIPLE BUNK BED - GREY (2 BOXES)
Lot 411
BOXED BESTIER 70 IN. GLOSSY WHITE TV STAND FITS TV'S UP TO 70 IN.
AMAZON FIRE HD 10 TABLET
AMAZON FIRE HD 10 TABLET
CINEMASTER PRO ULTRA HD PROJECTOR
Lot 246
BOXED ATLANTIC GLOSS TV UNIT WITH LED - FITS UP TO 60 INCH TV - WHITE (1 BOX)
Lot 415
BOXED CLIFTON WIDE TV UNIT - FITS UP TO 55 INCH TV - OAK EFFECT (1 BOX)
3 in stock from Β£1.00
BOXED AMAYA KING SIZE BED FRAME WITH BUILT-IN SIDE TABLES - GREY (4 BOXES)
Lot 237
BOXED LEGEND CLASSIC SUEDE TRAINER – BEIGE (UK 12, EU 46, US 13)
Lot 517
BOXED OLNEY CORNER TV UNIT FOR TVS UP TO 55" - STONE (1 BOX)
Lot 473
BOXED ENZO 50cm CEILING LIGHT - BLACK (1 BOX)
Lot 611
BOXED MALIK LOW SUPER WIDE LIGHT OAK TV UNIT FOR TVS UP TO 85" (1 BOX)
Lot 460
BOXED GFW LANCASTER 2 DRAWER GREY CORNER TV UNIT (1 BOX)
Lot 540
NIKE FOOTBALL BOOTS – BLACK FG, BOXED - UK SIZE 10.5
9" TFT LCD COLOUR TV WITH BUILT IN DVBT BOXED WITH MANUAL AND ACCESSORIES