TOSHIBA 43LL3C63DB (2021) 43" SMART FULL HD HDR LED TV FREEVIEW - COLLECTION ONLY
favourite
info
favourite
info
#2849079
Auction Closed
Auction Ended From 14/02/2024, 19:07
Description
No description
Condition Report
TURNS ON
BROKEN SCREEN
TOSHIBA 67" LCD COLOUR TV - UNBOXED
AMAZON FIRE HD 10 TABLET
AMAZON FIRE HD 10 TABLET
AKAI AKTV604J 60" LED TV
AKAI AKTV604J 60" LED TV
BOXED BESTIER 70 IN. GLOSSY WHITE TV STAND FITS TV'S UP TO 70 IN.
CINEMASTER PRO ULTRA HD PROJECTOR
Lot 246
BOXED HARLEM TV UNIT - FITS UP TO 58 INCH TV (1 BOX)
Lot 331
SAMSUNG 27" ODYSSEY CURVED MONITOR – BLACK
BOXED LACETTI TV UNIT - FITS UP TO 70 INCH TV - CREAM/OAK (2 BOXES)
Lot 305
9" TFT LCD COLOUR TV WITH BUILT IN DVBT BOXED WITH MANUAL AND ACCESSORIES
BENQ EX3210U-B 32-INCH MONITOR
BENQ EX3210U-B 32-INCH MONITOR
BOXED HENN&HART RECTANGULAR TV STAND FOR TV'S UP TO 75" - ALDER WHITE FINISH (1 BOX)
BOXED TVILUM MATCH TV STAND - WHITE HIGH GLOSS (1 BOX)
Lot 745
BOXED ASHWIN READY ASSEMBLED LARGE TV UNIT - FITS UP TO 55 INCH TV - CONTAINS SOLID WOOD (1 BOX)
2 in stock from £1.00
BOXED CLIFTON WIDE TV UNIT - FITS UP TO 55 INCH TV - OAK EFFECT (1 BOX)
Lot 278
BRAND NEW REGATTA GIRLS TREKKTAIN 3-IN-1 JACKET - CORONET BLUE/CLEAR SKY SIZE UK 5-6 YEARS
BRAND NEW REGATTA KIDS' KIELDER HYBRID VIII JACKET - RUMBA RED/RED SKY SIZE UK 3-4 YEARS
14 in stock from £1.00
BRAND NEW REGATTA KIDS' KIELDER HYBRID VIII JACKET - RUMBA RED/RED SKY SIZE UK 5-6 YEARS
AOC 32-INCH C32GZE/BK CURVED LCD MONITOR
PORTABLE 8.4" TFT LCD COLOUR TELEVISION SET BOXED WITH ACCESSORIES
BENQ MOBIUZ EX2710U 27-INCH GAMING MONITOR – BOXED
AOC LCD MONITOR GAMING G2490VXA
ACER 24" LCD MONITOR – MODEL XV24Y
LG 35WN75CP-B ULTRAWIDE MONITOR
BRAND NEW REGATTA KIDS' HIGHTON V PADDED JACKET IN OLYMPIC BLUE/NAVY - SIZE UK 3/4 YEARS
11 in stock from £1.00
MAISTO TECH RC SF-23 1:24 SCALE FERRARI F1 CAR – BOXED
Lot 15
BOXED MORTAL 8K PLUS ANDROID TV STREAMING DEVICE
Lot 817
SEALED AMAZON FIRE TV STICK 4K STREAMING DEVICE
Lot 883
BOXED XROCKER COSMOS RGB BIAB LED GAMING BED//SINGLE - BLACK (1 BOX)
Lot 427
MAXIM TV TIME MACHINE IN BLUE – PARENTAL CONTROL TIMER FOR TV & CONSOLES
6 in stock from £1.00
BOXED NIXON TV UNIT FOR TVS UP TO 55" (1 BOX)