PHILIPS 55PUS7906 55 INCH 4K ULTRA HD HDR SMART LED TV FREEVIEW PLAY WITH REMOTE AND PRTS FOR STAND
favourite
info
favourite
info
#2912872
Auction Closed
Auction Ended From 19/04/2024, 19:00
Description
No description
Condition Report
SCREEN DAMAGED
AKAI AKTV604J 60" LED TV
AKAI AKTV604J 60" LED TV
Lot 331
Calculating...
BOXED BESTIER 70 IN. GLOSSY WHITE TV STAND FITS TV'S UP TO 70 IN.
Lot 246
PANASONIC TX-15LT2 15.2" DIAGONAL LCD TV
TOSHIBA 67" LCD COLOUR TV - UNBOXED
9" TFT LCD COLOUR TV WITH BUILT IN DVBT BOXED WITH MANUAL AND ACCESSORIES
BOXED GEORGI WIDE TV UNIT FOR TVS UP TO 55" - BLACK (1 BOX)
Lot 480
BOXED ASHWIN READY ASSEMBLED LARGE TV UNIT - FITS UP TO 55 INCH TV - CONTAINS SOLID WOOD (1 BOX)
2 in stock from £1.00
BOXED LACETTI TV UNIT - FITS UP TO 70 INCH TV - CREAM/OAK (2 BOXES)
Lot 305
BOXED ATLANTIC GLOSS TV UNIT WITH LED - FITS UP TO 60 INCH TV - WHITE (1 BOX)
Lot 415
BOXED CLIFTON WIDE TV UNIT - FITS UP TO 55 INCH TV - OAK EFFECT (1 BOX)
3 in stock from £1.00
BOXED NIXON TV UNIT FOR TVS UP TO 55" (1 BOX)
Lot 464
BOXED MALIK LOW SUPER WIDE LIGHT OAK TV UNIT FOR TVS UP TO 85" (1 BOX)
Lot 460
TALKTALK TV SET-TOP BOX WITH REMOTE & CABLES
PHILIPS PERFECTCARE 6000 SERIES PSG6026/20 STEAM GENERATOR IRON
PORTABLE 8.4" TFT LCD COLOUR TELEVISION SET BOXED WITH ACCESSORIES
SOOMFON MINI PROJECTOR 1080P SUPPORT PORTABLE SMALL VIDEO MOVIE PROJECTOR - UNBOXED
SKY MAX HUB/SKY HUB 6 (MODEL SR213) DUAL-BAND WI-FI 6 WIRELESS ROUTER - BOXED
BOXED OLNEY CORNER TV UNIT FOR TVS UP TO 55" - STONE (1 BOX)