BOXED PHILIPS 32PHS6808/05 32" 1080P LED SMART TV 60HZ REFRESH RATE
favourite
info
#2959159
Sold
Description
No description
Condition Report
When tested by our staff at Simon Charles this product displayed a good picture.
turns on
favourite
XENTA 27-INCH GAMING MONITOR – 1920X1080, 75HZ, VGA & HDMI (BOXED)
VIEWSONIC VX2718-2KPC-MHD 27-INCH CURVED QHD LED MONITOR - BOXED
XENTA 24-INCH LED MONITOR – 1920X1080, 75HZ, VGA & HDMI (BOXED)
VIEWSONIC VX2758-PC-MH 27'' CURVED GAMING MONITOR
Lot 477
VIEWSONIC VG2236WM-LED 22 INCH LCD MONITOR
AOC Q27G4X GAMING MONITOR – 27-INCH, QHD, 180HZ, DISPLAYHDR 400 (BOXED)
VIEWSONIC VG2030WM 20-INCH LCD MONITOR
BOXED DEVON TV UNIT - GREY/WALNUT - FITS UP TO 55 INCH TV (1 BOX)
Lot 324
BOXED PHILIPS EVNIA 80CM CURVED MONITOR - DAMAGED SCREEN
VIEWSONIC VG2436WM-LED LCD MONITOR
BOXED PHILIPS 7000 SERIES DST7060/20 3000 WATT IRON - BLUE
Lot 752
BOXED HARLEM TV UNIT - FITS UP TO 58 INCH TV (1 BOX)
2 in stock from £1.00
ASUS 28" MONITOR – BLACK LCD DISPLAY - UNBOXED
COOLER MASTER GA271 27" GAMING MONITOR - BOXED
ACER VISIONCARE DISPLAY K3 SERIES IPS MONITOR - 29-INCH WFHD
BOXED BESTIER 70 IN. GLOSSY WHITE TV STAND FITS TV'S UP TO 70 IN.
BOXED LINDLEY TV UNIT - FITS UP TO 60 INCH TV - OAK (1 BOX)
2 in stock from £2.00
BOXED BESTIER GLOSSY FLUTED TV STAND FOR 65 INCH TV - BRIGHT WHITE (1 BOX)
BOXED CORA TV UNIT - IVORY/BRASS - FITS UP TO 60 INCH TV (1 BOX)
Lot 317
ASUS VA24E 23.8" IPS MONITOR - BOXED
AMAZON FIRE HD 10 TABLET
AMAZON FIRE HD 10 TABLET
BOXED BEBAK UNFINISHED SIDEBOARD FOR TVS UP TO 60" - WHITE (2 BOXES)