Giandel PS-1000PDR 1000W Pure Sine Wave Power Inverter – Boxed
favourite
info
#3540084
Sold
Generated with AIGenerated with AI
Description
Giandel PS-1000PDR 1000W pure sine wave power inverter pictured in its blue packaging. Box shows DC12V input and 240V output with USB dual ports. Only items shown in the images are included; contents not verified.
Condition Report
jio
Similar Lots
BOXED T2000 LED DISPLAY FOLDABLE MOTORISED TREADMILL
9 in stock from £1.00
Postal
favourite
BOXED VINISEM POWER STRIP PLUG ADAPTER
Lot 870
Calculating...
Postal
TREND T8 2200W ROUTER – 240V, BOXED
Lot 649
Calculating...
NINJA BLAST RECHARGEABLE BLENDER BC151UK BOXED
DYNAMIX T2000 LED DISPLAY FOLDABLE MOTORISED TREADMILL
Lot 362
SUMMERS LEGMASTER STEPPER BOXED
BOXED TEFAL OLEOCLEAN PRO FR804040 SEMI-PROFESSIONAL DEEP FRYER, GREY, BLUE, 1.2KG
Lot 755
BOXED VIDAXL SLIDING DOOR HARDWARE KIT
SEAGATE IRONWOLF PRO NAS 12TB HDD – ST1200NE0008, SEALED IN ANTI-STATIC BAG
2 in stock from £30.00
OUTLET NUTRIBULLET PRO 900 SERIES MATTE BLENDER BOXED
DYNAMIX T3000 LARGE LED DISPLAY FOLDABLE MOTORISED TREADMILL
Lot 367
VICTRON ENERGY SMARTSOLAR MPPT 100/30 CHARGE CONTROLLER – BOXED
IIYAMA PROLITE T2544MSC MONITOR WITH STAND
BUILDCRAFT 2000W WEED BURNER BOXED
BOXED XENTA 24-INCH FHD GAMING MONITOR
POWER WINDOW REGULATOR CAR REPLACEMENT PART BOXED
Lot 251
BOXED LOWBOARD TV STAND A300 - WHITE/GLOSS (3 BOXES)
IIYAMA PROLITE XUB2492HSU MONITOR WITH PLUG
XYTRONIC SOLMAX 456DLX TEMPERATURE CONTROLLED SOLDERING STATION WITH FUME EXTRACTOR
3 in stock from £1.00
JACK STONEHOUSE BLADELESS OSCILLATING HOT & COOL FAN WITH REMOTE CONTROL 2000W BOXED
Lot 267
XENTA 22-INCH LED MONITOR – MODEL F22X20I (BOXED)
BOXED DRAYTON TEXTURED BLACK IP44 60W WALL LANTERN DOWNLIGHT
2 in stock from £1.00
KODAK PIXPRO FZ55 DIGITAL CAMERA – BOXED
Lot 888
G-MASTER IIYAMA G2450HS BLACK HAWK 23.8" MONITOR BOXED
GARDEN REFLECTIONS 15M SOLAR LIGHT STRAND BOXED
SOLMAX 456DLX TEMPERATURE CONTROLLED SOLDERING STATION WITH FUME EXTRACTOR
4 in stock from £2.00
XSERVE RAID CONTROLLER MODULE (OZ826-6416-A) (BOXED)
AOPEN LCD MONITOR 24CL1Y 23.8IN BOXED
BOXED XENTA 21.5" LED MONITOR
BOXED XENTA 21.5" LED MONITOR