MG PF2408LP 24V BATTERY CHARGER – 100-240V AC IN, 24V DC OUTPUT (LEAD-ACID AGM/GEL ONLY)
favourite
info
favourite
info
#3642310
Sold
Generated with AIGenerated with AI
Description
MG PF2408LP 24V battery charger with 100-240V AC input and 24V DC output, suitable for 24V lead-acid AGM and GEL batteries. Includes mains lead and output lead as shown; only items shown in the images are included; contents not verified.
HONEYWELL HOME MOTORISED VALVE 272848 – 240V
Lot 681
Calculating...
Collection
BOXED DNBSS LED NIGHTSTAND WITH CHARGING STATION - BLACK (1 BOX)
BOXED MARSTON DOUBLE FAUX LEATHER SIDE LIFT UP STORAGE OTTOMAN BED - GREY (2 BOXES)
Lot 292
WEBB ECO 40V43CM LAWNMOWER & LINE TRIMMER 4AH BATT & CHARGER BOXED
2 in stock from £4.00
BOXED BLACK WIRE EDGE MIRROR WITH WOODEN INNER FRAME 80cm (1 BOX)
Lot 251
SWAN 20L 700W DIGITAL MICROWAVE IN BLACK - COLLECTION ONLY
3 in stock from £1.00
Postal
OUTLET SFIXX SET OF 2 2 IN 1 RECHARGEABLE TABLE WALL LAMP BOXED
SFIXX RECHARGEABLE AND CORDLESS AIR COMPRESSOR & AIR PUMP IN BLUE BOXED
DUCT VENTILATOR FAN FD-150 – 40W, 220V, 50HZ
Lot 694
FRONTPRO CHEWABLE TABLETS FOR DOGS 25 - 50 KG KILLS FLEAS/TICKS
BOXED NEO BLACK INDOOR FIREWOOD LOG RACK WITH HOOKS // SIZE: 80 X 35 X 10cm (1 BOX)
TREND T8 2200W ROUTER – 240V, BOXED
Lot 649
BOXED STANLEY FATMAX  18V LITHIUM ION CORDLESS POLE PRUNER 4.0AH BATTERY - COLLECTION ONLY
Lot 487
BOX OF APPROXIMATELY 75 EU PLUG 3 PORT USB WALL CHARGER
Lot 627
BOXED BLUEY 6V ELECTRIC BUMPER CAR RIDE ON - COLLECTION ONLY
Lot 482
BOXED SWAN 20L 700W DIGITAL MICROWAVE IN BLACK - COLLECTION ONLY
Lot 452
BOXED RYOBI R18WDV-0 18V WET DRY VAC
Lot 485
C4 ENERGY FROZEN BOMBSICLE – 12 X 50 CL BULK CARTON
Lot 704
BELKIN BOOSTCHARGE 2-IN-1 MAGNETIC FOLDABLE QI2 CHARGER 15W
Lot 922
BOXED FORTE TEZAUR COMPUTER DESK, WOOD MATERIAL - BLACK (2 BOXES)
BOXED 2 DRAWER SOLID PINE WOOD FLAT SCREEN TV UNIT APPROX 100 X 40 X 51CM
TOTE OF APPROXIMATELY 15 X DELL 60WH STANDARD RECHARGEABLE LI-POLYMER BATTERY TYPE PPNPH 7.4V
Lot 764
BOXED CORFU PARASOL - 250X250CM - CARBON BLACK/DARK GREY (1 BOX)
BOXED YITAHOME OUTDOOR METAL STORAGE SHED WITH LOCKABLE DOOR MANUAL - GREY (2 BOXES)
YARD FORCE 20V CORDLESS PRESSURE WASHER BOXED
2 X PAWD DRINKS CALMING LIQUID SUPPLEMENT FOR DOGS 126G + 84G (FOR DOGS UNDER 15KG)
BOXED CAPPED CANVAS SMOKEY LANDSCAPE 120 X 40CM (1 BOX)
Lot 284
BOXED HP OFFICEJET PRO 7740 WIDE FORMAT PRINTER
2 in stock from £1.00
YARD FORCE 20V CORDLESS PRESSURE WASHER UNBOXED