CLARKE CONTRACTOR CON1500RDV 1500W SDS+ ROTARY HAMMER DRILL
favourite
info
#3667762
Sold
Description
No description
Condition Report
Got stock to sell?
Click here to find out more
Simon Charles Group
Similar Lots
Collection
favourite
WOLF HEAVY DUTY DRILL NW8E – CORDED ELECTRIC DRILL (VINTAGE)
EVOLUTION POWER TOOLS ULTRA HIGH GRADE CARBIDE GENERAL PURPOSE WOOD CUTTING CIRCULAR SAW BLADE - SUITABLE FOR 9" (230MM) SAWS