BOSCH SERIES 6 WGG24400GB 9KG LOAD, 1400 WASHING MACHINE
favourite
info
favourite
info
#3682006
Sold
Description
No description
BOX OF APPROXIMATELY 30 ASSORTED BOSCH WINDSCREEN WIPERS INCLUDING A 350S AND A 864S
Lot 831
Calculating...
Postal
YARD FORCE 20V CORDLESS PRESSURE WASHER
Lot 514
Calculating...
OUTLET YARD FORCE 20V CORDLESS PRESSURE WASHER
2 in stock from Β£4.00
BOSCH VISIMOW100 18V ROBOTIC MOWER
3 in stock from Β£18.00
Postal
YARD FORCE 20V CORDLESS PRESSURE WASHER UNBOXED
YARD FORCE 20V CORDLESS PRESSURE WASHER BOXED
NINJA MULTIFUNCTION OVEN AND AIR FRYER
ZARA JEANS – DARK DENIM UK 10
ZARA JEANS – DARK DENIM UK 10
OUTLET WEBB ECO 40V43CM LAWNMOWER
Lot 899
BOSCH VISIMOW100 18V ROBOTIC MOWER BOXED
4 in stock from Β£24.00
HONEYWELL HOME MOTORISED VALVE 272848 – 240V
Lot 681
APPROXIMATELY 90 EURO PLUG MAINS KETTLE LEADS
2 in stock from Β£1.00
TREND T8 2200W ROUTER – 240V, BOXED
Lot 649
WEBB 40V 43CM ROTARY LAWNMOWER WITH STRIMMER ( 2 BOXES )
Lot 859
WEBB 20V 33CM ROTARY LAWNMOWER & GRASS TRIMMER