PHILIPS 32PFS6908 32" TV
favourite
info
PHILIPS 32PFS6908 32" TV
#3720148
Sold
Generated with AIGenerated with AI
Description
No description
Condition Report
Doesnt progress passed start up screen
favourite
BOXED PHILIPS LED OUTDOOR CEILING LIGHT
HONEYWELL HOME MOTORISED VALVE 272848 – 240V
Lot 681
Calculating...
Postal
RATCHETING SCREWDRIVER SET – 8 PIECES
Lot 806
9" TFT LCD COLOUR TV WITH BUILT IN DVBT BOXED WITH MANUAL AND ACCESSORIES
Lot 1137
BOXED ASHWIN READY ASSEMBLED LARGE TV UNIT - FITS UP TO 55 INCH TV - CONTAINS SOLID WOOD (1 BOX)
2 in stock from £1.00
BOXED VIDAXL DINING CHAIR 2 PCS BEIGE 45 X 54 X 93 CM
3 in stock from £1.00
Collection
BOXED CLIFTON WIDE TV UNIT - FITS UP TO 55 INCH TV - OAK EFFECT (1 BOX)
Lot 278
FOLDABLE RECLINER SUN LOUNGER - BEIGE
BOXED LOWBOARD TV STAND A300 - WHITE/GLOSS (3 BOXES)
AOC LCD MONITOR GAMING G2490VXA
MOSSODOR GOLD CEILING LIGHT BOXED
BOXED LACETTI TV UNIT - FITS UP TO 70 INCH TV - CREAM/OAK (2 BOXES)
Lot 305
DELL MONITOR
DELL MONITOR
BOXED YAHEETECH BUTTON TUFTED ARMCHAIR - BEIGE
Lot 554
PLAYERMAKER 2.0 FOOTBALL SENSOR KIT – BOXED
Lot 92
BOXED TV CABINET 148 CM, FOR TVS UP TO 65 INCHES, 2 DOORS, 3 ADJUSTABLE SHELVES, BLACK
AOC 32-INCH C32GZE/BK CURVED LCD MONITOR
BOXED XENTA 21.5" LED MONITOR
BOXED XENTA 21.5" LED MONITOR
ACER VG 272U LCD MONITOR
ACER VG 272U LCD MONITOR
THRUSTMASTER TCA THROTTLE QUADRANT BOEING EDITION
LPD DOORS MEXICANO DOOR 78" X 18" - NATURAL/WHITE
WEBB ECO 20V CORDLESS 15CM PRUNING SAW TRIMMER