PHILIPS 32PFS6908 AMBILIGHT TV 32"
favourite
info
#3777548
Auction Closed
Auction Ended From 08/04/2026, 21:09
Description
No description
Condition Report
Powers on, display faulty
favourite
9" TFT LCD COLOUR TV WITH BUILT IN DVBT BOXED WITH MANUAL AND ACCESSORIES
AOC LCD MONITOR GAMING G2490VXA
BOXED XENTA 21.5" LED MONITOR
BOXED XENTA 21.5" LED MONITOR
BOXED VIDAXL DINING CHAIR 2 PCS BEIGE 45 X 54 X 93 CM
3 in stock from £1.00
Postal
HONEYWELL HOME MOTORISED VALVE 272848 – 240V
Lot 681
BOXED CLIFTON WIDE TV UNIT - FITS UP TO 55 INCH TV - OAK EFFECT (1 BOX)
Lot 278
RATCHETING SCREWDRIVER SET – 8 PIECES
Lot 806
BOXED ASHWIN READY ASSEMBLED LARGE TV UNIT - FITS UP TO 55 INCH TV - CONTAINS SOLID WOOD (1 BOX)
2 in stock from £1.00
WEBB ECO 20V CORDLESS 15CM PRUNING SAW TRIMMER
PLAYERMAKER 2.0 FOOTBALL SENSOR KIT – BOXED
Lot 92
BOXED LACETTI TV UNIT - FITS UP TO 70 INCH TV - CREAM/OAK (2 BOXES)
Lot 305
BOXED LOWBOARD TV STAND A300 - WHITE/GLOSS (3 BOXES)
FOLDABLE RECLINER SUN LOUNGER - BEIGE
XENTA 27-INCH LED MONITOR XE27FHD
DELL MONITOR
DELL MONITOR
ACER VG 272U LCD MONITOR
ACER VG 272U LCD MONITOR
G-MASTER IIYAMA G2450HS BLACK HAWK 23.8" MONITOR BOXED
MOSSODOR GOLD CEILING LIGHT BOXED
BOXED YAHEETECH BUTTON TUFTED ARMCHAIR - BEIGE
Lot 554
LOZAGU 35-PIECE ALLEN WRENCH SET – BOXED
Lot 802
LEVI'S 712 SLIM JEANS TAGGED W32 L 32
ADIDAS DENIM JEANS – MEN'S, LIGHT-WASH WITH DISTRESSING SIZE 38
LPD DOORS MEXICANO DOOR 78" X 18" - NATURAL/WHITE
MAXIM TV TIME MACHINE IN BLUE – PARENTAL CONTROL TIMER FOR TV & CONSOLES
6 in stock from £1.00
LIPSY LONDON TEAL SEQUIN HALTER-NECK EVENING DRESS – UK 8
COLUMBIA MEN'S KHAKI HIKING TROUSERS – UK 32
BOXED TV CABINET 148 CM, FOR TVS UP TO 65 INCHES, 2 DOORS, 3 ADJUSTABLE SHELVES, BLACK
IIYAMA PROLITE XUB2492HSU MONITOR WITH PLUG
BOXED HOME SOURCE BODEN SIDEBOARD WHITE
XENTA 24" LED MONITOR BLACK
XENTA 24" LED MONITOR BLACK