SONY 49" 4K HDR FREEVIEW TELEVISION MODEL KD49XE70 RRP £999.99 RRP £999.99
#957042
Sold
Description
SONY 49" 4K HDR FREEVIEW TELEVISION MODEL KD49XE70
Condition Report:
When tested by our staff at Simon Charles this product displayed a good picture.
favourite
TOSHIBA 67" LCD COLOUR TV - UNBOXED
favourite
SONY PLAYSTATION 5 DUALSENSE WIRELESS CONTROLLER – WHITE
SONY PLAYSTATION 5 DUALSENSE WIRELESS CONTROLLER – BOXED
PORTABLE 8.4" TFT LCD COLOUR TELEVISION SET BOXED WITH ACCESSORIES
BOXED GEORGI WIDE TV UNIT FOR TVS UP TO 55" - BLACK (1 BOX)
Lot 480
PANASONIC TX-15LT2 15.2" DIAGONAL LCD TV
BOXED HARLEM TV UNIT - FITS UP TO 58 INCH TV (1 BOX)
Lot 331
SONY WH-CH720N WIRELESS NOISE-CANCELLING HEADPHONES – BLACK (BOXED)
AKAI AKTV604J 60" LED TV
AKAI AKTV604J 60" LED TV
9" TFT LCD COLOUR TV WITH BUILT IN DVBT BOXED WITH MANUAL AND ACCESSORIES
BOXED BESTIER 70 IN. GLOSSY WHITE TV STAND FITS TV'S UP TO 70 IN.
SKY MAX HUB/SKY HUB 6 (MODEL SR213) DUAL-BAND WI-FI 6 WIRELESS ROUTER - BOXED
SOOMFON MINI PROJECTOR 1080P SUPPORT PORTABLE SMALL VIDEO MOVIE PROJECTOR - UNBOXED
BOXED LACETTI TV UNIT - FITS UP TO 70 INCH TV - CREAM/OAK (2 BOXES)
Lot 305
TALKTALK TV SET-TOP BOX WITH REMOTE & CABLES
AOC 32-INCH C32GZE/BK CURVED LCD MONITOR
YONEX CASCADE DRIVE POWER CUSHION BADMINTON SHOES – UK 10 (EU 44.5) BLUE
Lot 28
TREND T8 2200W ROUTER – 240V, BOXED
Lot 649
AOC LCD MONITOR GAMING G2490VXA
BOXED OLNEY CORNER TV UNIT FOR TVS UP TO 55" - STONE (1 BOX)
Lot 473
APPROXIMATELY 35 MAXIM LCD LEARNING UNIVERSAL REMOTE CONTROLS – MODEL 10-RCL53E
BOXED NIXON TV UNIT FOR TVS UP TO 55" (1 BOX)
Lot 464
CORSA 2019 NEARSIDE REAR WINDOW GLASS – SAINT-GOBAIN SEKURIT TEMPERED
Lot 623
RUSSELL HOBBS CLASSICS POLISHED 4 SLICE TOASTER BOXED
SEALED AMAZON FIRE TV STICK 4K STREAMING DEVICE
Lot 883
ACER 24" LCD MONITOR – MODEL XV24Y