BOXED FINLUX 32-FHD-4220 32" HD READY LED TV FREEVIEW HD USB RECORD BLACK
favourite
info
#2781435
Sold
Description
Finlux 32-FHD-4220 32" HD Ready LED TV Freeview HD USB Record Black Description FREEVIEW HD
HDMI & USB CONNECTIVITY
DTS TRUSURROUND HD
PVR READY
SIMPLE SETUP
Condition Report
Powers on screen appears undamagedΒ
favourite
CINEMASTER PRO ULTRA HD PROJECTOR
Lot 246
Calculating...
Collection
BOXED TVILUM MATCH TV STAND - WHITE HIGH GLOSS (1 BOX)
Lot 745
Calculating...
Postal
AMAZON FIRE HD 10 TABLET
AMAZON FIRE HD 10 TABLET
BOXED XROCKER COSMOS RGB BIAB LED GAMING BED//SINGLE - BLACK (1 BOX)
Lot 427
BOXED GEORGI WIDE TV UNIT FOR TVS UP TO 55" - BLACK (1 BOX)
Lot 480
BOXED HENN&HART RECTANGULAR TV STAND FOR TV'S UP TO 75" - ALDER WHITE FINISH (1 BOX)