POLAROID 50" 4K SMART LED TV P50UPA2031A - COLLECTION ONLY
favourite
info
#2849054
Sold
Description
No description
Condition Report
When tested by our staff at Simon Charles this product displayed a good picture.
favourite
BOXED LACETTI TV UNIT - FITS UP TO 70 INCH TV - CREAM/OAK (2 BOXES)
Lot 305
Calculating...
Collection
AOPEN LCD MONITOR 24CL1Y 23.8IN BOXED
Lot 1154
Calculating...
BOX OF 6 X MAXIM TV TIME MACHINES BOXED BLUE/PINK
6 in stock from £1.00
BOXED LOWBOARD TV STAND A300 - WHITE/GLOSS (3 BOXES)
Lot 1056
BOXED ASHWIN READY ASSEMBLED LARGE TV UNIT - FITS UP TO 55 INCH TV - CONTAINS SOLID WOOD (1 BOX)
2 in stock from £1.00
Postal
9" TFT LCD COLOUR TV WITH BUILT IN DVBT BOXED WITH MANUAL AND ACCESSORIES
PORTABLE 8.4" TFT LCD COLOUR TELEVISION SET BOXED WITH ACCESSORIES
BOXED PAIR OF NIKE P-6000 YOUTHS TRAINERS IN WOLF GREY - Y4.5
6 X MAXIM TV TIME MACHINE DEVICES IN BLUE & PINK – PARENTAL CONTROL TIMER FOR TV & CONSOLES
7 in stock from £1.00
BOXED BESTIER GAMING MONITOR SHELF DESK WITH STORAGE 55" WIDE - RUSTIC BROWN (1 BOX)
BOXED XENTA 24-INCH FHD GAMING MONITOR
XENTA 27 INCH GAMING MONITOR FHD BOXED WITH ACCESSORIES
MAXIM TV TIME MACHINE IN BLUE – PARENTAL CONTROL TIMER FOR TV & CONSOLES
6 in stock from £1.00
BOXED T2000 LED DISPLAY FOLDABLE MOTORISED TREADMILL
2 in stock from £1.00
BOXED HENN&HART RECTANGULAR TV STAND FOR TV'S UP TO 75" - ALDER WHITE FINISH (1 BOX)
BOXED PAIR OF ADIDAS CAMPUS 00S TODDLER TRAINERS - 4
MAXIM TV TIME MACHINE BLUE BOXED
7 in stock from £1.00
PAIR OF ADIDAS ORIGINALS CAMPUS 00S TRAINERS - 4
BOXED XENTA 21.5" LED MONITOR
BOXED XENTA 21.5" LED MONITOR
3 X MAXIM TV TIME MACHINES IN BLUE – PARENTAL CONTROL TIMER FOR TV & CONSOLES
BOXED PAIR OF ADIDAS ORIGINALS GAZELLE TRAINERS - 6.5
BOXED PAIR OF NIKE AIR MAX 270 TRAINERS - 8
BOXED DESIRETECH 25M 4 SOCKET CABLE REEL
Lot 861
BOXED PAIR OF NIKE ZOOM FLY 6 ROAD RACING TRAINERS - 9
PALLET CONTAINING ASSORTED ELECTRICAL PRODUCT RETURNS INCLUDING
4 in stock from £52.00
BOXED DESIRETECH 18M 4 SOCKET CABLE REEL
Lot 342
BOXED CLIFTON WIDE TV UNIT - FITS UP TO 55 INCH TV - OAK EFFECT (1 BOX)
Lot 278
XENTA 24" LED MONITOR BLACK
XENTA 24" LED MONITOR BLACK
XENTA 24" LED MONITOR BLACK
XENTA 24" LED MONITOR BLACK